Нова Пошта – невеличкі поради

Сьогодні забирав посилку на Новій Пошті. Вона важила зовсім мало – близько 50 грамів. Але в декларації стояло 1 кг. Звичайно, і ціна була відповідна – 17 грн. 17 грн – за якусь мізерну посилочку. Погодьтесь, це “драконська ціна” (хоча зараз такы часи – нема чому дивуватись). І так тарифи стали вищими, але це вже взагалі. Та ще й відправник погодився – що посилка важить 1 кг (йому мабуть всеодно, адже платити мав я). Я попросив переважити при отриманні (є така послуга). І відповідно, ціна стала 15 грн (це мінімальна сума за відправку Новою Поштою).

Отже, порада – якщо Ви помітили, що вага товару, який Ви отримуєте, значно менша, Ви можете запросити переважити його. Мені спочатку відмовляли, типу різниця невелика, але всеодно. Іноді може бути різниця в кілька кілограмів, а це вже значні витрати, враховуючи немаленьку початкову ціну. Так само все варто перевіряти при відправленні, а ще краще оформляти декларації самому – і писати вагу самому. 0,9 кг і вище – оцінюється більше, а до 0,8 кг включно – це мінімальний тариф.

Також нещодавно програма лояльності почала діяти практично по всій території України (раніше діяла тільки в певних містах, хоча я чомусь писав, що працює всюди – насправді це було не так). Завтра спробую, чи вона діє насправді, хоча вже самі співробітники пропонують зареєструватись. Я реєструвався давно, але система просто не спрацьовувала, хоча картку я пред’являв.

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.