Обережно: Ford Focus


Не знаю як в нових авто, але в автомобілях 2002-2008 років випуску така проблема зустрічається доволі часто, про що свідчить купа відгуків, які містять одне і те саме! Простіше кажучи відвалюється праве колесо :-D . Це не є антирекламою, лише інформація, що грунтується на масових відгуках. Це ніяк не означає, що у Вас саме таке авто, але якшо таке зустрічалось раніше – то і не виключено, що таке може статись з Вашим авто. Такі випадки зустрічаються в Росії, але невідомо, чи насправді в Україні продається саме європейський варіант, можливо також російська збірка. Доречі, багато “іномарок” складають в Росії, це і може відобразитись на якості авто. Коротше кажучи читаємо далі просто приклади, а вирішуйте далі самі (правда це чи ні – може кілька автомобілів з таким “браком”):

1. При повороті відлетіло заднє колесо швидкість машини була 50-60 км/год. Після чого занесло і вдарило об бордюр переднім колесом і загнуло важіль … Просто почув скрегіт у задній частині авто, гальма пропали, управління майже теж, спроби відрулити від бордюру ні до чого не привели, авто рухалося по тій же траєкторії … Половинка осі маточини мала дивний вигляд – по краях чорна, а всередині якогось білуватого, я б сказав блискучого кольору, але не блищить … А взагалі пощастило, що хоч так, а то вранці по трасі і 180 витискав би і якби це сталося вранці то хана! …
2. У мене немає слів – це жах (дивлячись на фото). Якщо про це не думати – нормально. А от як тільки починаєш думати, що станеться з тобою на 120 км/год на трасі, якщо ось таке трапиться, то стає реально страшно. Особливо моторошно, коли це не одиничний випадок. І якщо це до того ж партія бракованої продукції … Типу, пощастить – не пощастить, так, товариші?! Ось таку машину зустрів днями. Інших ушкоджень я не побачив. Жах!

3. Сьогодні теж в повороті відлетіло колесо (заднє праве). Розвалилась маточина і гальмівний диск. Вилетів на зустрічну смугу, а потім на обочину (точніше в бруд). Пощастило на зустрічній нікого не було.
У повороті _переднім_ правим вдарився об бардюр. Як заднє праве відлетіло – не зрозумів. Коли вийшов з машини, колесо лежало акуратно у правих задніх дверях. Прикотилось воно за мною чи там відламалося – не знаю. Думаю все-таки коли зупинився, так як бампер і поріг не пошкодилися, а машина стояла саме на них, та й слід від колеса залишився. Машинку вже полагодив майже. Тобто з ходовою все зробили (40000), а ось диск передній правий потрібно міняти (вісімка, переставив тому – їздити можна, але не швидко). Зауважу – правий задній диск – в нормі. Фотозвіт трохи пізніше. До речі, приїхали даішники і кажуть, що у їх начальника недавно та ж ситуація була, прям на ходу.
І ще менеджер сказав, що так підвіска розрахована, щоб машина не перекидалася. Це слова не мої, але я вважаю, що дещиця істини в них може бути. З іншого боку, в аваріях бачив гнуті або рвані диски, вирвані шрузи або цілком стійки, але ось так щоб трохи і відразу маточина навпіл і диск …

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.