Огляд ринку депозитів у гривні на 21 липня 2012

Середні ставки по депозитам (в гривнях) в останній час стрімко ростуть. А це означає тільки одне – долар на осінь 100% буде “рости” (кажу умовно – фактично це буде падіння гривні). Що цікаво, зараз відсоткові ставки досягають навіть 24,5%. Не скажу, що такого ніколи не було (було навіть 25%), але я не думав, що таке може знову повторитись. Знову ж таки, поняття “надійність” – відносне. Можливо Ви скажете – “Тааа, завтра такі банки закриються, ось і будуть вам відсотки”. Такого варіанту, звичайно, також виключати не можна. Але казати, що один – більш надійний, а інший – менш, мабуть, безглуздо. Так, великі відсотки можуть наводити на якісь підозри, але це все, знову ж таки, відносно. Ризик є всюди.

Отже, в яких банках зараз найвищі відсотки?

24,5% річних у гривні пропонує Platinum Банк за депозитом “Готівка щомісяця”, терміном на півтора роки (на рік – від 23,5% в залежності від суми вкладу). Виплата відсотків – щомісячно на картку, з якої можна знімати без комісії в мережі банкоматів “Атмосфера”. Сума вкладу від 1000 грн.

23% річних у гривні пропонує VAB Банк  за депозитом «З любов’ю, VAB!», терміном три місяці з виплатою відсотків в кінці терміну. Мінімальна сума депозиту – 2000 гривень. Можливе поповнення і пролонгація вкладу. Відкриття і поповнення вкладу через сервіс інтернет-банкінгу, одноразова комісія за перерахування з карткового рахунку первісної суми вкладу – 80 гривень. Якщо ж відкривати такий депозит на 9 місяців, то комісія буде 40 грн. Відповідно для вкладів більше 20 тис. грн – комісія буде ще більша. У таких вкладів є особливість – їх можна поповнювати до максимальної суми (затвердженої) без комісії. Також потрібно враховувати – спочатку кошти потрібно класти на картку, потім в інтернет-банкінгу переводити на депозит, потім гроші повертаються на цю ж карту, а для того, щоб з неї зняти – потрібно ще заплатити 0,1% комісії.  Для тих, хто не хоче для такого витрачати час, є також “Наш найкращий депозит” 21,5% –  сума від 2000 до 20000 грн, початкова комісія всього 20 грн, на 6 місяців, виплата відсотків в кінці терміну.

20,75% річних у гривні пропонує БМ Банк  по вкладу «Супер Прибутковий Плюс» терміном один рік з виплатою відсотків в кінці терміну. Мінімальна сума депозиту – 500 гривень. Можливе поповнення на суму не більше 100% суми початкового депозиту.

17% річних у гривні пропонує Приватбанк з депозитом “Стандарт” строком на 1 рік з щомісячною виплатою відсотків. Є також вклад “Копилка” – також 17% , але з можливістю поповнення і з виплатою відсотків в кінці терміну. Також є вклади з ніби-то більшими відсотками (до 19%), але там частина відсотків перераховується на бонусний рахунок, такий варіант я не буду розглядати

5 коментарів

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.