ORG.UA – куди переносити? Актуалізація домена ORG.UA

Після актуалізації домена ORG.UA постало питання – куди перенести домен, до якого реєстранта. Список можна подивитись безпосередньо на сайті домена ORG.UAhttp://org.ua/registrators/.  Ціни від 50 до 60 грн – до Нового Року. Які ціни будуть потім – не зовсім зрозуміло. Я кілька доменів переніс на nic.ua. Якщо передумаю, потім перенесу до інших реєстраторів.

Можлива така ситуація, що з часом такі домени будуть дорожчати і дорожчати, тому сенсу їх реєструвати  нові – вже не бачу. Просто старі домени вимушений продовжувати, оскільки на них є посилання і вони приносять хоч якийсь прибуток і будуть покривати свою вартість. Від більшості ж доменів ORG.UA буду змушений відмовитись взагалі, оскільки на них просто некомерційні сайти, які мало відвідувані і не приносять жодного прибутку.

Якщо ж у Вас некомерційний проект, то раджу просто із ORG.UA перейти на PP.UA. Індексується він так само добре, і абсолютно нічим не гірший, поки безкоштовний – користуватись можна (існують деякі обмеження – по 3 домени в місяць на один номер мобільного телефону). Або ж якщо справді платити, то вже за нормальний домен другого рівня. Що цікаво, платити не набагато більше – близько 10 $.

2 коментарі

  1. Для підтримки популярності доменів org.ua потрібно було робити символічну ціну, або хоча б нарівні з рушками. А так, мабуть, нових реєстрацій буде небагато.

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.