Перевізники на Blablacar

blablacar

Останній час став достатньо часто користуватись Blablacar, адже автобус з Польщі є тільки в зазначені дні і коштує досить дорого. Якщо ж Ви вирішуєте поїхати саме сьогодні, то blablacar – ідеальне рішення як на мене. Але останній час знайти хороших водіїв – досить складно.

Наприклад, Maryan G. Це абсолютно неіснуюча особа, яка запрошує Вас на звичайний рейсовий автобус. Очевидно, Ви очікуєте зустрітись з реальним водієм звичайного авто, а сідаєте в результаті до рейсового автобусу (ніби). Але він не зупиняється на автовокзалах! Тобто, зупиняється в непризначених місцях близько автовокзалів. Що за чортівня? Відповідно, Ви не їдете швидко, а так само зупиняєтесь на кожному кроці. Але це не було найбільшою проблемою. Попередньо я запитав, чи ціна актуальна, мені сказали так, а вже після посадки вимагали більшу суму. Відмовитись не було можливості, адже я вже забрав весь багаж і повідомив рідним, що їду додому. Тож безглуздо було б висідати з автобусу і повертатись. Власне, тому і люди погоджуються їхати чимось таким. Мені сказали, що вони не знають абсолютно нічого про те, що хтось ніби-то пише на blablacar про їх поїздку і зазначає телефон. Коли я показав їм переписку, то почали панікувати і пропонували мені висісти з автобусу десь на трасі.

Через деякий час цей користувач отримує досить багато відгуків, не дуже хороших як Ви зрозуміли. Потім знову створює профіль.

Тому, користуючись blablacar, вибирайте лише тих водіїв, котрі мають фото, друзів на фейсбуку, відгуки і т.д. Користувач, який не зазначив абсолютно нічого, може бути “перевізником”, останнім часом таких досить багато. А це немає нічого спільного з ідеєю blablacar.

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.