Piece Of My World – ідея на мільйон чи повна бутафорія? Як заробити 3000$ за 10 днів?

Вадим Ганношин

В листопаді 2012 року на багатьох новинних сайтах України з’явилась цікава інформація.  Мовляв, студент з Новоград-Волинського, що на Житомирщині, який навчається в Києві, – створив, на перший погляд, не дуже примітний сайт, на якому продається територія світу. Тобто, кожен бажаючий для себе може придбати віртуальний “шматочок світу”, де він буде розміщувати рекламу.

Я колись писав раніше про безглузді ідеї, що принесли мільйон, так ось там була схожа ідея, але там продавали пікселі. (Million Dollar Homepage). Так ось, сайт milliondollarhomepage.com має Google PR5, по відвідуваності він має 56,980 місце в світі (на даний момент).

Отже, повернемося до сайту Piece Of My World (pieceofmyworld.com). Студента звати Вадим Ганношин, а за 10 днів він заробив (по його словам)  близько 3-х тисяч доларів.  Ціна розраховується виходячи з того, що 100 км 2  реальної території дорівнює 1 $.  Що цікаво, в інтерв’ю газеті “20 хвилин” 23.11.12 він сказав, що були куплені території Білорусі та Болгарії, але якщо поглянути на сайт, то вони досі вільні. Але це так, тільки підозра на піар.

Інформація про нього швидко поширилась в інтернеті через різні ЗМІ. До телебачення чи радіо, здається, ще не дійшло, але досить авторитетні видання опублікували новину про нього. Втім, в останній час на рейтингові сайти, та й навіть на телебачення потрапляють “фейкові” новини (наприклад з сайту UaReview або Репортажист). Тому, незважаючи на те, що майже всі у це повірили, я не вірю :) Ну підтвердити чи спростувати я не можу, оскільки особисто його не знаю, та і наврядчи він комусь щось про це розповідає.

Отже, що я думаю з цього приводу? Домен цей продовжений лише на 1 рік, хоча міг би і продовжити на 5-10 років вже зараз; таким чином рекламодавці, які платять пристойні гроші простому студенту , який має ресурс з не дуже високою відвідуваністю, були б упевнені, що сайт буде існувати, адже платять вони в першу чергу за перспективу, а не за просто розміщення.

Сайт має 1400 поширень у facebook, та близько 5000 у вконтакті. Але це теж нічого не значить. Відвідуваність сайту по Alexa Rank 3,189,091 , це при тому, що мій сайт має позицію близько 500 тис, тобто ніби мій сайт був би значно більш цікавий рекламодавцю =)

Я думаю, швидше за все, він сам додає рекламу або частково сам додавав, для того, щоб підняти авторитет сайту.  Адже по суті справи мав бути шалений стартап цього проекту (тобто він мав вкинути великі гроші одразу в розкрутку ресурсу). Можливо він якось рекламувався в соціальних мережах, але це теж маловірогідно. Втім, гадати на кавовій гущі не буду.

Проект всеодно заслуговує на увагу, адже вже зроблено досить багато. Мабуть, в нього варто інвестувати.

Загалом я притримуюсь думки, що оскільки ідея – це просто інтерпретація чужої, то двічі вона не спрацює. Тобто мільйон заробити не вдасться. А Ви що думаєте?

Фото – з соціальної мережі. 

5 коментарів

 1. О так, випередив мене :) Я теж хотів розкритикувати цю “ідею” і подачу журналістів. Це ж дубоголовому зрозуміло, що дядя – це ціла ПР кантора, яка підносить цю ідею.
  А щодо відвідуваності, яка там відображається – взагалі довбнем треба бути щоби вірити.
  До речі в жодній із соц.мереж його активності не помічено – видумана персона. І проект не вартий уваги, а інвестувати в цю дурню причин немає.

  1. ну чого, ідея непогана, але незрозуміло, як з неї стартанути. Треба ну дуже багато коштів, і то не факт, що це все відіб”ється.
   Тобто рекламу давати – куди попало. Тоді і відвідуваність буде.
   А не так, що нічого не вкладати – і заробляти по 3к $
   Але це тільки під Україну, чи Росію. Як агітувати Європу і США і як отримувати з них гроші, я не зовсім розумію (там буде втрачатись високий відсоток на переказах).

   Він, схоже, просто сам додав багато фірм. На цьому і все. Це легко перевірити. Якби я купував, то з багатьма фірмами зв”язався б – вони б і сказали, чи платили, чи ні.

   1. Те що додав сам – без сумніву (хоча не вірю досі що то школяр і сам зробив). А ставка на ЗМІ зроблена, типу малолітній геній придумав ровера. ЗМІ таке люблять – роздувають з нічого бомбу. Це безкоштовна реклама, а далі головне – потрапити до уваги, або ж запропонувати пропозицію компаніям. От і маєш щось з нічого.
    Це стандартна схема.

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.