PlatinumBank – особливості

Розпочалось все з того, що мені заблокували всі операції в PlatinumClick. Причиною цього стало те, що мій паспорт був недійсний. Але, на жаль, я тільки встиг віддати паспорт в паспортний стіл, для того, щоб вони вклеїли фотку і не зовсім розумію, чому не могли вклеїти одразу о_О.

Ну і я поїхав з України. Взявши з собою картку ПлатинумБанку.
Так як операції в інтернет-банкінгу були заблоковані, то я десь 2 місяці карткою не користувався.
Важко сказати, чи я насправді забув пін-код, чи мені просто заблокували картку. Можливо, просто моя провина.

В кожному разі картка була вилучена банкоматом. Коли я подзвонив до польського банку, то там мені сказали, що без проблем вишлють картку в Україну, якщо буде запит від українського банку.

Потім я подзвонив в ПлатинумБанк і мені сказали, що у випадку втрати карти за кордоном її неможливо відновити. Тобто, жодного запиту вони надсилати не збираються і якщо у Вас просто випадково банкомат вилучить картку, це буде означати, що Ви втратили її назавжди.

Але цілком можливо, що деякі польські банки зможуть Вам її відновити).

Тому я тимчасово не можу зняти гроші з цього банку, а ні зробити жодної операції і просто замовив нову картку за 40 грн. Досить насторожує відсоток в цьому банку, хоча користуюсь його послугами досить давно. Зараз мало довіри до будь-якого банку. Тому спробую частково зняти кошти.

Доречі, в Приватбанку в мене і далі все працює чудово, і не просять жодного оновлення документів ;)

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.