Платний і безкоштовний хостінг. Частина 2 + домени

Ця стаття є продовженням попередньої. Почну з безкоштовного хостінгу. 000webhost.com зараз оптимальний варіант. Там можна створити для кожного домену окремий аккаунт. Тобто можна буде розмістити кілька сайтів. Недоліків досить багато, головний – незручна панель управління, а також значні проблеми при завантаженні по FTP. Для простеньких проектів даний хост досить непогано підійде. freeho.if.ua – учасник відомої мережі по наданню хостинга byethost.com . Раніше користувався, безліч недоліків – маленький максимальний розмір файлу і повільна швидкість. Зараз наврядчи шось змінилось, хоча пробуйте! host-ua.org.ua з тієї ж серії.
Далі розглянемо кілька пропозицій дешевого платного хостінгу. 2iphost.com – за 25$ обіцяють пожиттєвий хост на 100 мб. Зараз діє акція, можна отримати 200 мб за ті ж гроші. Поставив на перевірку аптайму, вже 3 дні працює стабільно, планую собі взяти, спробувати. Єдина проблема, оплату приймають по PayPal, в крайньому випадку Western Union. В мій чорний список потрапляють zahost.ws, zoohost.info, hidhost.com. Ціни класні, але серваки падають дуже часто. Користувався кілька місяців і тим і іншим. Ше є 2 пропозиції на замітку, можете спробувати самі: thejethost.com і luckhost.net. Може і я їх колись протестую. Далі йде Eurohoster.com.ua. Взяв собі пакет E5, поки дуже задоволений, хоча користуюсь лише кілька днів. Оскільки маю багато сайтів, планую взяти пакет E50 (50 ГБайт і необмежені можливості). Є варіант взяти на двох, доречі шукаю партнерів (по 25 ГБайт на кожного за 4$+4$ в місяць. Швидкість просто супер, оскільки серваки знаходяться в Україні. Цікавий сайтик з доменами підкинув MrGallEstdoamins.com – класні ціни та ше й можна розраховуватись по WebMoney.

6 коментарів

  1. обрати внимание на http://hosted.in/ за 30$ можно взять хостинг на 50мб на 2 года. При этом в подарок домен, если учесть что домен в зоне .ком как минимум стоит 10$, то здесь получается на 2 года домен (регится на тебя), это 20$, а сам хостинг считай 10$.

    Я пользуюсь им как раз 2 года, мой основной блог у них лежит, недавно еще несколько сайтов там приютил.

    Сервера в ua-ix, можно рассчитываться через вебмани

  2. Я у них домены как раз покупал (com,org). Над хостингом надо будет подумать, заманчивое предложение

  3. WeRteR :), твій сайт такий же як freeho.if.ua, тому що ти теж реселлер Byehost’у, тому я думаю не логічно вказувати 2 різних хостинга, якщо у них один постачальник :)

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.