Поїхати за кордон – це вихід чи ні?


Я думаю питання не полягає в тому, де краще  або де гірше. Питання в можливості поїхати. Є популярні напрямки, їх два- або Європа, або США. Власне можливостей поїхати може бути кілька:
– у Вас за кордоном родичі/знайомі (найпростіший спосіб поїхати і залишитись);
– Ви подорожуєте як турист (шансів залишитись на постійній основі я думаю не буде одразу, але підшукати роботу – думаю можливо);
– Ви поїхали по міжнародній навчальній або науковій програмі, а потім продовжили наукову діяльність за кордоном, або знайшли там роботу за час перебування;
– мати дуже високі успіхи в спорті – відповідно виступати за кордоном, а потім там і жити;
– Ви поїхали як робітник (для студентів це програма Work and Travel, для випускників або безробітніх думаю мають бути якісь подібні програми).
– найбільш жахливий варіант – поїхати і працювати нелегально – теж доволі часто має місце.
Що може не сподобатись за кордоном? Можливо, менталітет або спосіб життя іноземців, до якого Ви не зможете адаптуватись. Це може бути єдиною проблемою. А також, погано, коли у Вас в Україні залишаться друзі, за якими Ви будете сумувати. Але зате рівень життя буде набагато кращий в переважній більшості випадків!

5 коментарів

  1. А для того щоб було ОК ніхто нічого неробить, одні тікають за кордон, а інші тіки і говорять як їм погано живеться. У нас народ такий, що тільки може говорити, грекам зарплату знизили до 600 – 800 евро і вони всі вийшли на вулиці. А ми живемо за 200 і тільки возмущаємось.

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.