Нарешті стартувала польська версія блогу

Привіт друзі. Я планував це вже давно і в мене нарешті з’явилось натхнення.

Хочу нагадати, що “Конус – український блог” існує вже більше 8 років (!). Більшість друзів-блогерів, з якими я обмінювався посиланнями або припинили існування, або ж дописують кілька разів на рік. А я продовжую всіх радувати новими дописами. На жаль, не завжди хорошої якості, але навіть вже в мене можна знайти досить багато корисного. Останні актуальні теми – банківська система України, навчання і життя в Польщі (унікальна інформація, яку ви не знайдете в інших джерелах) і багато іншого. Комусь подобається, комусь ні, але це особливості всіх блогів ;)

Мало того, перечитуючи деякі статті, я згадую певні моменти свого життя :) І той, хто вчитається, можливо і відчитає невеличку історію мого життя :)

І ось стартує польська версія блогуПоки це все “сирувато” і моя польська мова далеко не ідеальна. Але з часом буде удосконалюватись. Блог буде цікавішим і за потреби в майбутньому я куплю хороший домен до нього;)  І як ви вже зрозуміли, основною темою буде порівняння життя в Україні і в Польщі з акцентом саме на життя в Польщі.