Про Аукро

Спочатку подобалось мені. Купував там і продавав. Але після того, як Аукро розрекламували по телевізору, туди ринуло купа народу. Толку з цього небагато. Система аукціону недосконала. Хто почне продавати, швидко це зрозуміє. Часто лоти не викуповують, а комісію знімає одразу, потім тяганина і т.д. Дуже часто – всі виливають весь негатив на Вас, був випадок – продав річ дешевше собівартості – а потім отримав поганий відгук, а народ дивиться і вірить цьому. Так, там є служба підтримки, і з найменшої проблеми – туди пишуть на Вас скарги. Навіть за кілька гривень Вам чудово потріпають нерви, та й якшо все ОК – всеодно.

Оскільки конкуренція велика – ціни падають далі нікуди. Продавець зі 100%-ною або дуже високою репутацією всеодно не є надійним. Будь-хто може “кинути”. І ніяка адміністрація не допоможе. Тому і з особливою обережністю народ купує, а часто ставить ставки і потім зникає. Добре, коли Ви безкоштовно виставляли лот. А якшо з рекламою Аукціон від 1 грн (наприклад за 16 грн на сторінку категорії) – а потім прийшов хтось – поставив ставку – і не викупив. Особливої відповідальності там немає. Завтра можна зареєструватись під новим іменем і так само “ставити ставки”. На Правила уваги ніхто не звертає, на тому – що знімається комісія з Продавця – наголосу немає. Часто покупець цього не знає.

Раніше я не знав, що там є Менеджер Продаж (хоча він не дуже зручний). Тим, хто оплатив – одразу ставив позитивні відгуки. Але ось що я з того отримав – вони цим скористались – і написали неправду і негативний відгук в мою сторону. Можна доводити – мучатись, можливо такі відгуки приберуть, можливо ні, але всеодно витрачається час і нерви, при цьому заробіток мізерний, а іноді і взагалі втрачаєте.

Коротше кажучи, більше не подобається, ніж подобається.
Дещо купував, дещо продавав. Таке собі. Багато недоробок в самій системі аукціону і менталітет такий в українців – люблять когось “облаяти”, посперечатись і т.д.

14 коментарів

 1. Описані проблеми – це не проблеми аукціону. Система досить добра. Теж там купляв/продавав.
  Єдине з чим я тут згідний це – “на тому – що знімається комісія з Продавця – наголосу немає.”.
  Цього не лише покупці, але й продавці не часто знають..

  1. В деяких розділах там 4%.
   І якшо почнуть не викуповувати все підряд – буде глибокий мінус. Це означає треба ще і ще закидати туди гроші))

  1. Угу. Могли б вже реалізувати.
   Але мені б не завжди подобалась така схема, так як мені б писали скарги, наприклад – і гроші повертались би не зразу, була б тягучка… Кожен другий би казав – що чогось йому не вистачає.

  1. http://smolotka.ua/
   Реєструвався там ще коли вони лише відкрилися. було тоді глухо. Може зараз краще.
   А в простому магазині краще купляти сірники і продукти. Не в совок же ж живемо. Та й ризик “попасти на $” той самий.

 2. Шукав я бутси футбольні через інтернет ,згадав про Аукро як не дивно знайшо то шо треба і ціна була по кишені! Куив в одного москаля з Одеси, прийши через 3 дні на нову пошту, Розглянувши побачив порване місце яке не було видно на фотографії! Я до нього писав без толку на свому наполягав і все! Написав в аукро.. ше досі відповіді не отримав! Називється “запий водою”

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.