Про VAB банк. Частина 2.

Мій попередній відгук про VAB банк був досить хороший. Але в суворих сучасних умовах далеко не всі банки справляються зі своїми завданнями.

Так ось, у VAB банку існують обмеження на видачу грошей. Банкомати їхні вже з лютого не поповнюються, в касі можна забрати лише 1000 грн в день, і то, тільки тоді, коли ці гроші є в касі (таке рідко буває). Так як у мене є картка і проценти нараховуються на неї, я можу знімати 500 грн в мережі “Атмосфера” щодня або ж витрачати через торговельну мережу (термінал) у будь-яких кількостях. Краще, ніж нічого, але всеодно незручно, якщо потрібно буде забирати велику суму.

В кого ж немає картки, ситуація виглядає трохи гірше. Потрібно дзвонити завчасно на відділення і питати, чи немає в касі грошей =( Подавати в суд чи щось типу такого думаю мало допоможе. Тому потрібно буде всеодно оформити картку і знімати по 500 грн в день + витрачати в магазині, а решту відкладати на наступний депозит. Навіть, якщо ситуація з банком не покращиться, це найкращий варіант.

Тому, якщо вирішили покласти свої гроші в цей банк (тут завжди дуже високі відсотки), то потрібно почекати, поки ситуація стане ліпшою. А так би радив класти гроші до інших банків з нижчою ставкою. Хоча банк “Форум” мав низькі відсотки, він взагалі припинив свою роботу. Тому зараз вже і не вгадаєш, де ліпше зберігати свої заощадження.

5 коментарів

  1. He правда, протягом року щомісяця отримую проценти по вкладах два рази на місяць в терміни встановлені договорами по шість і три тисячі гривень, без ніяких обмежень в відділенні банку.

  2. Вчора згадував про цей банк і його гнучку депозитну систему. Шкода, що він на межі банкротства. Раджу негайно забирати все до копійки. А щодо депозитів, то зараз лише в крупних банках варто залишати, наприклад Приватбанк. Дрібним зараз скрутно.

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.