Проблема з хостингом


Ось вже 2 дні мій блог працює досить нестабільно. “Жере занадто багато ресурсів” – і відповідно, його блокують. Хтось незрозумілий посилає купу запитів… Не знаю що це значить. Тема ніби простенька стоїть та і сам сайт не сильно важкий. Відвідуваність – також досить низька.
На днях – або проблема вирішиться повністю, або знадобиться шукати нового хостинг-провайдера. Розумію, якби була шалена відвідуваність, потрібно було б брати VPS або VDS, але ж поки відвідуваність досить низька і я не в змозі платити за дорогий хостинг, та і сенсу немає.

7 коментарів

 1. Якась фігня. Не думаю, що один блог із такою невеликою відвідуваністю (в тебе ж порядку 100 хостів, судячи з усього) може перевантажувати хостинг. Є варіант, що хтось пробує поламати сайт, у мене свого часу через xmlrpc хтось багато запитів відправляв – так само заблокували сайт були.
  PS
  Я маю на хостенко вільні слоти, можу поділитися, якщо 1-2 сайти. Правда, у них теж не фонтан, якщо чесно.

 2. Справа зовсім не в хостингу. Сервер працює, як працює.
  Може слід оптитмізувати базу даних — звести до мінімуму запити.
  А можливо й атака на сайт. Переглянь .htaccess та index.php на вміст зайвих рядків коду.

  1. Хостинг провайдер має вирішувати таку проблему.
   З самими скриптами проблем немає – якихось супер навантажень вордпрес не зможе зробити :)
   Стоять тільки базові плагіни.
   Мені сказали це атака)

    1. Якщо тебе “атакують” кажімо через xmlrpc – просто надсилають багато запитів на публікацію віддалено по-суті, то тут ніякий файрвол не поможе. За тебе ж хостер не вирішує, він просто відрубує сайт, та й усе.
     Аналогічно якщо хтось тупо в тебе вагон картинок хотлінком взяв і в нього мільйон юзерів заходить щогодини – буде навантаження на твій сайт також. Але і це не проблема хостера – треба боротися самому з таким. Прикладів купа.
     Тим не менш, коли я у хостпро хостився, то тамтешній сапорт нормально пояснював звідки ростуть ноги і я оперативно міг заткнути дірки. Якщо відрубують без коментарів – тут уже туго

   1. Ще можна поставити якийсь плагін для кешування – він теж може трохи навантаження на хостинг зняти. Але особисто я все частіше задумуюся над переїздом на blogger або вордпресівський блогохостинг – для персонального блогу саме те. А комерційні проекти краще тримати на ВДСці всі вкупі

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.