Псевдолікар Пі – Андрій Слюсарчук

Видатний український нейрохiрург, професор, доктор медичних наук, людина з видатними можливостями пам’ятi, генiй, якому нема рiвних, Андрiй Слюсарчук, котрий начебто запам’ятовує мiльйони цифр i обiгрує в шахи комп’ютери – аферист iз фальшивим дипломом про закiнчення Московського медунiверситету.
Такими є результати спецрозслiдування, проведеного газетою “Експрес”. Журналiсти довели, що “професор-нейрохiрург”, котрий нiбито у дев’ять рокiв, як дитина-вундеркiнд, закiнчив школу i у дванадцять став студентом Московського медунiверситету iм. Пирогова, насправдi усе це видумав.

Псевдопрофесор обдурив Януковича, Табачника i всю Україну
Перші жертви псевдопрофесора Пі
“Псевдолікар Слюсарчук убиває людей!” Міліція далі зволікає
Якшо чесно, я й сам вірив, що все там добре, постійно показували його по ТВ. Навіть не разу і не сумнівався. Виявляється, вірити нікому не можна!!!

6 коментарів

  1. Що зразу? Всі вірили, поки не почались там всякі ігри в шахи з комп’ютером і т.д. Тобото практично він сам себе розсекретив.

  2. Я ОСОБИСТО ДЯКУЮ АНДРІЮ ТИХОНОВИЧУ ЗА РОЗУМІННЯ, ПІДТРИМКУ, КОНСУЛЬТАЦІЇ. Я ЗНАЮ БАГАТЬОХ ЛЮДЕЙ СЕРЕД ЯКИХ І ВИСОКОПОСАДОВІ ОСОБИ, КОТРИХ ВІН ЛІКУВАВ ЧИ ЇХ ДІТЕЙ, АЛЕ ВОНИ МОВЧАТЬ. І СПРАВДІІ ВИНИКАЄ ПИТАННЯ ЧОМУ? А ТО ЩС ВОНИ ЛІКУВАЛИСЯ ВІД НАРКОМАНІЇ. АЛКОГОЛІЗМУ…

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.