Революція в мережі Інтернет – відтепер адреса сайту може бути будь-якою!

Спеціальна регулятивна організація спростила використання так званих “доменних імен”. Це чітко визначені символи в кінці інтернет-адреси, які означають країну і певне спрямування сайту. Наприклад org, com або український домен ua.
Віднині ці сполучення не є обов’язковими. У доменну адресу можна буде вписувати будь-які слова, за бажанням власника. Щоправда, спеціальне журі стежитиме за сайтами, на чиї адреси надійдуть скарги. За порушення норм моралі адресу блокуватимуть. Наступний крок – використання кирилиці та арабської абетки у назвах інтернет сайтів. Прохання щодо кирилиці кілька днів тому подала Болгарія.

Пол Твомі, президент і виконавчий директор ICANN (Інтернет-корпорації щодо надання назв та номерів):

“Це найбільш радикальна зміна доменних імен від часу їхнього впровадження. Її вплив – довготривалий, масштаби його – грандіозні. Для мільярдів користувачів це просто вражаюча новина. Від 37-ми знаків ми перемістимося до сотень тисяч знаків. А отже люди, що користуються різними абетками – мешканці Азії, Близького сходу, кириличний світ – матимуть змогу виразити себе сповна через свої літери”

.

7 коментарів

  1. “матимуть змогу виразити себе вповні через свої літери” – і тим самим обмежать до себе доступ із за бугра

  2. Якшо сторінки будуть так само індексуватись, то я не думаю, що з-за бугра перестануть заходити :)

  3. Пожалуй, идея регистрировать домены не латинскими буквами — это самое идиотское, что появилось за последнее время в сети.

    © Артемій Лєбєдєв – правий на 100%

  4. Хоча Артємія Лєбєдєва не люблю, але тут погоджуюсь з ним на 100%. ІМХО, крім бардаку це нічого не принесе.

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.