Різниця в ціні на авто – Європа/США і Україна

Візьмемо до уваги тільки нові авто.

Для прикладу я взяв доволі популярну в Україні модель. Про вживані автомобілі (Pre-Owned, б/у) писати не буду, адже важко визначити реальний  стан автомобіля по фото (хоча різниця в ціні і ціна розмитнення теж вражає).

Отже, глянемо в сторону Mitsubishi Lancer X 2.0 AT 2011.  (доречі, помітив цікаву річ – за кордоном значні знижки на автомобілі попередніх років – ось це авто мабуть і підпало піл таку знижку – але всеодно). Хороше чи погане це авто – будемо говорити не в цій темі :)

Так ось, ціна на таке авто 10-12 тис. доларів. Ось посилання. Пропозицій багато. Власне таких сайтів багато – можна знайти без проблем.

В Україні ціна на точно таке авто коштує 23200 доларів (ціна однакова у всій дилерській мережі). Різниця в ціні – практично в 2 рази. Це при тому, що авто порівняно недороге. Якщо брати автомобілі дорожче – різниця ще більша.

Простіше кажучи, розмитнення коштує шалені гроші. Включає в себе кілька податків. Чому ж так дорого виходить? Береться відсоток від ціни авто в Україні. Авто до 5 років з радістю можуть оцінити як нове :)

Навіщо таке робити? 

Підтримувати вітчизняні авто =) Наприклад той самий Lanos, а також підтримувати російські авто (ВАЗ). Адже якби були доступні іномарки, їх би купували не сумніваючись :) Наприклад якби Mitsubishi Lancer коштував як Daewoo Lanos, то хто б купував останнього :)

Все ж, авто з-за кордону привозять, і доволі часто. Найвигідніше возити буси типу Mercedes Vito, Opel Vivaro або так звані “пирожки”.

 

6 коментарів

  1. махінації – оформлення без розмитнення, але то небезпечно тим, що б любий момент зміна законодавства призведе до втрати автівки і розмитнити її вже буде неможливо, тобто по суті = втраті вартості нерозмитненої машини + можливо ше й штраф.

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.