Ручний спам в коментарях

Вирішив видалити стрічку ваш сайт в полі коментування, адже таке враження склалось, що з’явилось багато “коментаторів”, які тільки хочуть залишити посилання на свій сайт, доречі коментар пишуть “в тему”. Це так званий ручний спам, і боротися з ним потрібно, адже не видаляючи такі коментарі, Ви безкоштовно розкручуєте сайти (в багатьох сервісах за таке платять непогані гроші). Щодо плагінів для WordPress, дійсно, плагінів такого типу вистачає. Але вони здатні блокувати тільки автоматичний спам (розсилається роботами). Видаляти “ручний спам” може тільки Адміністратор. Але ж є дійсно нормальні користувачі і вони мають право залишати посилання на свій ресурс. Але відтепер для цього потрібно буде зареєструватись ;)

10 коментарів

 1. Реєстрація, як правило, добряче знижує кількість коментарів, як спамерських, так і абсолютно нормальних коментарів. Тому це того не варто. Ну, принаймні поки сайт не надто відвідуваний.

  > “Спамери роблять шось типу автоматичного запиту, анти-спам модуль не реагує.”
  Хочеш вести блоґ треба трохи попотіти. Ще не бачив системи, які б на рівні із “живою” людиною відсіювали спам від звичайних меседжів. Хоча може я мало в житті бачив ;)

 2. Автор, ти плутаешь поняття СПАМ, бо це МАССОВЕ розсилання чогось з використанням автоматизованих засобів. Спамер ніколи не буде вручну писати навіть на десяток блогів, бо це буде вже не спамер, а “треба придумати назву”.
  Якщо я залишив осмислені коментарі наприклад в 20 блогах и підписався на RSS автора, то як мене назвати? :-) Аж ніяк не спамером. Можна в принципі назвати предурком, що стілки часу “уграв”)))
  Кожний залишиться в позитиві, я отримаю + від Яндексу, автор отримає + у вигляді коментарю, постійного читача, якщо статті будуть цікавими. Та й ніхто не заперечую проти перехрестного коментарю в блозі коментатора :)
  Я наприклад шукаю блоги, потім коментує, коли є що сказати. Нічого не бачу поганого в цьому. Багато блогів (letrodectus наприклад) відвідую кожен день і продовжую іноді коментувати, коли бачу цікаву тему, також добавляю в блогрол цікаві блоги і не прошу взаємного розміщення. Поки там мало блогів і обидва жіночі))) Також в статтях розміщую прямі посилання на цікаві блоги. В понеділок якраз цікаве буде…
  Ну ось… вийшла стаття прямо… Чогось на українську переходжу на україномовних блогах і коли в мене україномовні коментатори. Так що прошу пробачити, я кщо щось не атк.
  ПС Заходь ще на блог, приємно тебе бачити:-)

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.