Спорт – причина відмовитись від шкідливих звичок

Погодьтесь, ніхто б з Вас не відмовився мати хорошу фігуру або мати якісь досягнення в спорті, але що Ви робите заради цього. Кожен, хто абсолютно не займається спортом, п’є, курить, – намагається знайти в будь-якому спорті негатив. Телебачення активно в цьому допомагає ;) Наприклад, найбільш популярна асоціація – професійний спорт – допінг – травма – смерть. Тому, споживач “зомбоящика” буде впевнений, що краще випити пива, аніж піти у спортзал.

Друге що хотів сказати, в професійному спорті важко досягти успіху без пристойного фінансування. Тому дуже часто можна втратити мотивацію, коли на певному етапі – не прийняти участь в серйозних змаганнях по причині нестачі коштів. А, пропустивши серйозні змагання, Ви 100% підете на спад. Тут є шанс взагалі розчаруватись в спорті – і за допомогою шкідливих звичок, повністю деградувати. Такі випадки бували з відомими спортсменами, декому вдавалось знову повернутись у спорт, дехто так і помирав у злиднях. Настільки сильним може бути розчарування.

Третє – спорт і мотивація. Щоб не втрачати мотивацію, Ви маєте тренуватись заради змагань. Якщо Ви виступите погано, Вас ніхто не буде засуджувати. Можна і взагалі не виступати, але тримати при собі думку, що “Я маю бути готовий до змагань”. Тренування без цілі – не принесе жодного результату. Дуже складно буде змусити себе займатись. Хоча я і рекомендую займатись спортом просто, для себе.

Ну і остання замітка. Спорт і допінг або спекуляція на смерті конкретного спортсмена. Це настільки демотивує, що бажання тренуватись може одразу пропасти. Неважливо який спорт. “Лякалки” такого плану – просто жахливо впливають на психологію людини, яка тільки-но вирішила серйозно зайнятись спортом. Про успішних спортсменів мало будуть розповідати, вигідно говорити тільки про тих, хто отримав травму або помер.

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.