Спорт – відмовки

Коли Ви не хочете займатись спортом, завжди шукаєте відмовки чи не так? В цій статті постараюсь розписати – які саме відмовки легше всього знайти :)

1. Спорт – шкідливий для здоров’я, особливо для серця. “Якшо я буду займатись спортом, то швидше помру” – чув і таке. Може вже і не ходити взагалі – витрачається енергія і навантаження на серце.

2. Один спорт – корисний, інший – шкідливий. Або як я застосую спорт в реальному житті? Тупий хід думок – погодьтесь! Займаюсь легкою атлетикою – щоб наздогнати автобус, або втекти від когось))) Займаюсь спортом – щоб дати відбій у вуличних бійках. Іноді професійний спортсмен на рингу – може не одразу зреагувати, або дещо злякатись… Особливо коли один проти кількох. Чи допоможе заняття спортом – важко сказати, але точно ж не зашкодить. Все займатись спортом саме заради того, щоб брати участь у вуличних бійках – як мінімум, безглуздо.

3. Спорт і допінг. Так, цікава тема для обговорення. Особливо – дивіться в такому випадку телевізор. Профани-журналісти наплетуть вам таку нісенітницю, що нормальній людині таке неможливо переварити. Переплутали спортивну фармакологію (хімію, анаболіки)  зі спортивним харчуванням. І багато хто купується на це, що б хто не казав, нічого вже не доведеш. Наприклад бачив передачу по ТВ – де говорили, що креатин – це ледь не смертельна добавка. А протеїн – взагалі окрема тема для обговорення. Інтернет буквально “кишить” дурницями про протеїн. Для тих, хто іноді “вмикає свій мозок” це просто смішно. Але багато хто навіть і думати не хоче – спожили те, що їм сказали по телевізору.

4. Смерть конкретного спортсмена. Іноді, та ні, майже завжди – це не закономірність, а просто випадковість. Але знову ж таки – телевізор Вам скаже – це все допінг. З’їв допінг – і помер. Тут і додати нема чого.

5. Пізно починати. Починати ніколи не пізно. Звичайно, є спорт, де важко чогось досягти, починаючи в 25 чи 30. Але більш ніж в половині випадків, можна починати і з 30, і з 40. Випадків таких купа. І що цікаво, в будь-якому спорті.

6. Я не досягну хороших результатів! У мене не вистачить сил. Якшо займатись стабільно і обгрунтовано, результат буде завжди. Ви нічим не гірші за інших. Просто одні прикладають більше зусиль, інші менше. Генетика тут ні до чого. Так – одні більше пристосовані до певного спорту, інші – менше. Але ж ті, що пристосовані менше, мають викладатись більше!

7. Лікар забороняє займатись спортом. Чув навіть таке: “Лікар заборонив підтягуватись на перекладині”. Це найбільша дурниця, практично всі мають якісь вади, ідеально здорових людей зараз можна перелічити на пальцях. Навіть інваліди займаються – і досягають шалених результатів, кращих, ніж повністю здорові.

8. Травми і спорт. Так, бувають травми, доволі часто бувають. Від цього ніхто не застрахований. Так само Ви можете іти по вулиці – впасти і отримати травму. Тому – боятися травм також безглуздо, я б сказав навіть не варто їх боятись.

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.