Статистика Adsense за місяць на konus.pp.ua

Як і обіцяв раніше, викладаю статистику.
Сайт – konus.pp.ua
Період з 01.03.12 по 31.03.12
Переглядів сторінок: 7322
Кліки: 69
CTR: 0,94% – тобто приблизно на 100 переглядів 1 клік.
CPC: 0,03 € – тобто середня ціна одного кліку.
Приблизні прибутки: 1,94 €

Багато це чи мало, важко сказати. CTR, здається непоганий, але відвідуваність сайту кульгає… Треба додавати більше цікавої унікальної інформації, адже основна мета зараз – підвищити відвідуваність.

Розмістив рекламу, здається, непогано – в сайдбарі 250х250, безпосередньо в дописі – 468х60. Думаю, частіше клікають саме на сайдбарі (реклама завжди у полі зору). Також часто реклама нецільова (практично завжди) – тому і клікають досить туго… В мене є інший сайт, де більше цільової реклами, там CTR вище.

Але хочеться поговорити не про це. В сумі прибутки – мізерні, тобто не знаю навіть чи вигідно ліпити цю рекламу і псувати дизайн. Але краще щось, аніж нічого…

Також варто писати сайти – іноземними мовами, зокрема російською або англійською (найбільш доступні). Якщо знаєте якусь іншу мову – теж добре! Більше сайтів, більше мов, більше інформації – більше можливостей заробити. Здається, навіть, можливості безмежні, часто причина низьких прибутків – низька якість контенту і мала кількість рекламодавців. Сподіваюсь, і те, і інше – буде з часом зростати.

Що добре – на відміну від іншої реклами типу “постових” або біржі посилань, вага сайту не втрачається. Тобто чудовий пасивний дохід. Більше працюєте – більше заробляєте! Можливо, Ви просто пишете в своє задоволення і на цьому ще й заробляєте. Взагалі чудово!

12 коментарів

 1. Я не слідкував за місячною статистикою кліків. Виявляється, що в моєму блозі за березень наклікали 211 разів. CTR 1,68%.
  На інших сайтах CTR 0,20%- 0,30%.

 2. Та цей Adsense банить сайти без попередження. Ні тобі привіт, ні до побачення. Хоч би написали які вони порушення виявили, а то відключили і тепер не допитаєшся “… а що не так?”. Уже було 40 доларів :( (так їх і не отримаю). Знайшов альтернативу. Рекомендую adhitz.com

   1. Стандартні відписки, ви порушили правила…
    Контент з електронними листами спамерів не сподобався їм нампевне

 3. Н-да, це не заробітки. Адсенс на такому сайті тільки з багатотисячною аудиторією матиме резон. Так роками на чек чекати прийдеться.

  Порада: якщо не спік інглиш, то роби сайти російської під комерційну тематику. Набагато приємніше отримувати по 10-20 євро щодня і відповідно чеки щомісяця.

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.