Тренажерний зал

Привіт всім. Якщо Ви читали мій блог раніше, то могли бачити багато дописів про спорт. А саме про “залізний спорт”, яким я займаюсь вже більше чотирьох років.

За цей час я багато чого зрозумів і далі продовжую тренуватись, думаю бажання ходити в зал ніколи не зникне.

Коли я прийшов вперше – то все падало з рук, результати були дуже погані. У всіх головна проблема – це почати. Після того з кожним днем результати росли.

З часом я задавав собі питання, яке задає більшість: “А для чого це все мені?”. “Що це мені дасть?”. “Навіщо взагалі цим займатись?”. Після цього Ви повинні вирішити, заради чого тренуєтесь. Основна ціль для всіх – це змагання. Можна займатись або пауерліфтингом, або бодібілдингом. Це не означає, що Ви станете одразу майстром спорту або навіть і колись, але Ви повинні до чогось прагнути. Казати, що це “для себе” ніколи не можна. Зараз цікавий напрямок у спорті – “жим лежачи”. Тобто, легко брати участь у змаганнях, та і вправа не така травматична, доволі цікаво займатись.

Але я б радив тренувати все тіло, а не тільки звужувати свої можливості до чогось локального.

Здається, зрозуміла така річ – більшість відвідувачів тренажерних залів просто хочуть мати хорошу фізичну форму.  Мотивують себе словами “для себе” і за багато років мають мізерний результат. 90% із тих, кого я бачу, просто не викладаються. Наприклад, зробили 10 повторень, хоча потенційно можуть зробити 50, та і закінчили вправу. В очах – немає “вогню”, мотивації жодної. Зате кричать, мовляв, що без хімії нічого не досягнеш. Це люди, які не хочуть нічого думати, називають протеїн хімією, “качків” – імпотентами і т.д.  тільки через те, що самі нічого не можуть. З часом вони розчаровуються – і кидають всю цю справу. Багато хто приходить в зал тільки заради того, щоб поговорити…

Вважаю, що головна проблема в багатьох – відсутність чіткої програми тренувань і стабільності у відвідуванні залу. Адже, пропускаючи 1-й, 2-й, 3-й, 10й раз – можна абсолютно втратити свої результати. Нащо тоді було на початку витрачати гроші, якщо потім кинути? Багато хто хоче також отримати все і одразу, але такого також не буде.

У мене є відповідь на запитання “Для чого займатись взагалі?” і не одна.

1 – зал як частина здорового способу життя. Тут потрібно зрозуміти одну цікаву річ. Ось я, наприклад, знаю майстра спорту, який і п’є, і курить, і при цьому показує достойний результат на змаганнях. Але що це дає в кінцевому випадку? Так, він використовує фармакологію, але це ніяке не виправдання для мене. Я б міг би і без “хімії” мати значно кращі результати, ніж зараз. Але це все – далеко не головне. Головна ідея спорту – він має бути альтерантивою шкідливим звичкам. Тобто, допомогти від них позбавитись. Разом з тим спорт має надихнути на правильне харчування і режим дня.

2 – спортивні результати для підвищення самооцінки. Результати у спорті надихають Вас у житті. Тепер і у інших сферах діяльності до вас обов’язково прийде успіх.

3 – спорт як професія. Це дуже складний варіант, адже одиниці досягають максимальних результатів.

4 – відрізнятися від інших. Зміни нічний клуб на тренажерний зал. Інші купують алкоголь, а ти купуєш сир і молоко. Ти розумієш, що робиш все правильно і результат не змусить тебе довго чекати :)

Займайтесь спортом! Успіхів Вам!

4 коментарі

 1. Мені здається, щоби тримати тіло у тонусі – не обов’язково нарощувати м’язи і ганятися за результатами. Друге – це вже спорт =)
  Мабуть частково це і є ЗСЖ

  1. Ну потрібно ставити високі цілі – тоді хоча б буде середній результат. !

   Гори м”язів в тебе ніколи не буде без фарм. підтримки.

   1. Навіщо “Гори м”язів”? От чого не розумію того не розумію, за чим гнатися?
    Адже “гори м”язів” нічим не поступаються простим людям які займаються без фарм і досягають більше результатів.
    + фарм садить нирки та закупорює судини і де тут здоров”я?

    1. Більших результатів ніхто не досягає. В будь-якому проф. спорті є фарм-підтримка, це ні для кого не секрет.

     Особливо вона додає в силових видах.
     Тому “натуральний атлет” тільки в одиничних випадках конкурує з “хіміком”, в більшості випадків програє по всім статтям. А оскільки нормального контролю особливо ніде нема, то спорт перетворюється незрозуміло на що. Це стосується пауерліфтингу в першу чергу.

     Про шкідливість ніхто конкретно нічого сказати не може – у кожного індивідуально проявляються побічні ефекти, може і нічого не бути. Але в будь-якому випадку – це ризик.

     Я якраз сам за “натуральний” спорт, але це абсолютно не виправдання для мене, адже результати в мене не дуже.

     Ну і казати, що хтось тільки за рахунок “хімії” чогось досяг, теж не можна.

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.