Подорож в Туреччину

Після довгої перерви я вирішив повернутись до подорожей.

Останній раз я літав в дитинстві, це було вже більше 20 років тому.

Цього разу я вибрав Туреччину, адже хороший знайомий запросив мене після того, як я познайомився з ним в Польщі.

Отже, найдешевший рейс був Київ-Анкара (90 євро в 2 сторони). Багаж: лише рюкзак, ліміт 8 кг.

Скільки алкоголю можна взяти з собою? Думаю, є якісь ліміти типу 1-2 літри, але всі говорять про те, що можна провезти і 5 літрів. Я провозив 2, адже брати більше – це просто не зовсім ввічливо по відношенню до митників, які відносяться більш ніж лояльно.

Валюта – що брати з собою? Обов’язково необхідно мати з собою долари/євро, адже я не знайшов банкомату одразу (з банкомату завжди курс найкращий). Бажано мати невеликими купюрами.

Проживання: я жив у знайомих поблизу Анкари безкоштовно, + один день в Анталії (за готель платив 105 лір – близько 500 грн, але умови були хороші). Я думаю, що зараз без проблем можна знайти зручний готель/хостел за найкращу ціну через інтернет.

Як подорожувати по Туреччині: найкращий варіант – автобус, так є і літаки, блаблакар і все інше, але підібрати по часу такі варіанти буде досить складно. Автобус Анкара- Анталія коштує 70-75 лір. Квиток можна купити на сторінці https://www.obilet.com або ж в касах. Каси на автовокзалах знайти достатньо легко, платити можна картою.

Які документи потрібні для подорожі?

Відповідь – лише закордонний паспорт. І це все. Нічого обгрунтовувати не потрібно, чи необхідна Вам страховка – вирішуйте самі, ніхто її не вимагав, так як ніхто не питав, куди їду і навіщо. Це особливо сподобалось після польських митників, та і українських, які задають безглузді запитання.

Я не прихильник лежати по 2 тижні на пляжах, тому добре мати знайомих, які б показали Вам країну зсередини. Я був у маленькому студентському місті та у великому туристичному, спробував багато чого із турецької кухні та побачив, як живуть звичайні люди. Враження дуже позитивні, до туристів відношення хороше, люди привітні. Одним словом рекомендую!

 

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.