Типовий лохотрон: безвідсотковий кредит

Мабуть тема з кредитами заїжджена до дір. Вам пропонують товар по суперціні, кредит без відсотків, безкоштовну доставку і багато іншого. Тим більше, перед Новорічними святами Ви можете легко повестись на такі пропозиції.

Хоча абсолютно чітко зрозуміло, що дешевше собівартості ніхто продавати не буде. Хіба що в межах акції – кілька товарів і все.

Кредит – це мінімум + 30-40%, адже зараз депозити є навіть 25%. Беручи будь-який кредит, Ви сплачуєте ціну товару + 40%. Це теж потрібно чітко розуміти, а не думати, що кожного місяця потрібно платити невелику суму. Часто кінцеву суму не називають, а тільки щомісячний платіж.

Доставка безкоштовною не буває. Вона просто включена в ціну. Це теж нескладно зрозуміти.

Але розуміючи ці всі речі, народ всеодно ведеться. Кредит можна брати хіба що на квартиру, і то там свої особливості. Якщо це якась державна програма (яка частково покриває відсотки), фінансування може в будь-який момент припинитись, а Ви можете втратити роботу також в будь-який момент. Та й, щоб Вам видали такий кредит, треба величезна офіційна зарплата, з якої сплачені податки. А хто в нас отримує таку офіційну зарплату? Одиниці. А хто заробляє багато, це в більшості випадків йде без сплати податків і часто вони купують квартиру/будинок одразу і без кредита.

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.