UA WebStar 2008


UA Webstar створена для того, щоб визначити найкращі сайти українського інтернету. Чим вирізняється вона від інших таких? Тим, що вона українська, а таких нагород практично немає. Український інтернет зростає з кожним місяцем – нові сайти та сервіси виходять на якісно новий рівень, а обсяги інтернет-реклами, що також збільшуються, лише підтверджують це. То чому б не визначити найкращі сайти, якщо вибирати дійсно є з чого?

Це чудова можливість для власників українських проектів перевірити власні сили, побачити реальні настрої аудиторії та думки експертів. А ті, хто бере участь у голосуванні, тобто відвідувачі цього сайту, можуть ознайомитися з десятками нових для себе сайтів, та відкрити щось насправді цікаве.

Завдання організаторів – лише вміло скоординувати перших та других, щоб виявити кращих серед кращих. Пілотний запуск UA Webstar у 2007 році яскраво продемонстрував, що потреба в такому проекті є. Тому конкурс було вирішено продовжити, і зараз, з численними доповненнями та позитивними змінами, ви його бачите перед собою. Україна має що обирати та чим пишатися. А наше завдання – визначити справжніх зірок уанету. Бо зірками, як відомо, не народжуються.

Вирішив подати і свою заявку в номінації приватний блог, голосування розпочнеться з 13-го жовтня. Адреса сайту: http://uawebstar.org/

Один коментар

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.