VAB банк. Частина 3 і остання. Банк VAB (Ві Ей Бі) не видає депозити!

В попередньому дописі  пан Віктор написав, що без проблем знімає щомісяця відсотки у VAB банку у розмірі 6000 грн та 3000 грн. Повна нісенітниця!

Останні новини і відгуки від VAB банку.

Скрутна ситуація в Україні спровокувала проблеми у багатьох банках. Анексія Криму і трагічні події на сході України  призвели до повного колапсу. Банки відмовляються видавати відсотки по депозитах, в банкоматах немає грошей, операції в інтернет-банкінгу блокується і встановлюються ліміти на зняття готівки.

Одразу хочу сказати, що Вам пощастило, якщо Ви маєте картку VAB банку. Це хоча б дає якісь шанси на зняття грошей. В кого ж немає такої, рекомендую виготовити. Хоча вони і “крутять носом”, але картку Вам видадуть.

Отже, ситуація така. У мене відсотки і тіло депозиту виплачуватись на картку. По ідеї мало бути так – я з цією карткою підходжу у відділення і знімаю гроші. Зараз же склалась така ситуація, що гроші відмовляються повертати взагалі, як тіло, так і відсотки.

Йдемо далі. Спробуємо зробити переказ в системі інтернет-банкінг у інший банк. Ніби все проходить добре, приходить SMS-повідомлення для підтвердження і вкінці-кінців видає технічну помилку. Вже кілька останніх місяців технічна помилка. Напишіть же, що просто заблоковано всі операції в інтернет-банкінгу і на цьому все.

Наступний варіант – купівля чогось в інтернеті. Особисто я не перевіряв цього варіанту, можливо і пройде операція, але відчуваю, що ліміт всеодно є.

Оплатити в торговельній мережі через термінал точно можна, але я теж не знаю, на яку суму в день можна розрахуватись.

Наступна і пріоритетна можливість – це зняття готівки в банкоматі. В банкомат самого VAB банку лізти не варто, туди за останніх півроку грошей ніхто не завантажував) Потрібно шукати банкомати мережі “Атмосфера“. Але потрібно одразу зрозуміти, що комісія за зняття там буде 0,5%. Багато із банків мережі “Атмосфера” вже відмовились видавати “VAB’овські грошики. Можливо, їм потім їх довго повертають ;) Сума, яку видають щодня, коливається від 200 до 1000 грн, ну і до них комісія 0,5%. Тобто, якщо денний ліміт 1000 грн, то зняти можна 990. Про це на сайті банку абсолютно нічого не сказано, а, навпаки, пишеться, як у них все добре, як у них багато нових вкладників. Зрозуміло, якщо сума вкладу була значна, то знімати знадобиться довго, а з такою перспективою, яку маємо зараз, банк просто може стати банкротом.

Якщо ж Ви тільки зараз зробили картку, то Вас чекає ще цікавіша гра. Потрібно кожного дня приходити в банк і переносити 1000 грн з депозитного рахунку на картковий. Є такий лайфхак, не знаю чи спрацює. Продовжити депозит на найменший термін і поставити виплату відсотків і тіла на картковий рахунок, а не на поточний. Але не можу гарантувати, що зараз цю можливість не заблоковано.

Отже, всі знімають наведеними способами скільки можуть. Я ж радив би забирати Вам все, що залишилось, поки не пізно. Це ніяка не антиреклама і не агітація. Звичайно ж, вирішуйте самі.

Але причину невиплат вони пояснюють так: в нас зависла програма;  програма не працює, заходьте завтра; технічні проблеми і т.д. Це не більше, ніж відмовки.

Ось така ситуація. Бережіть себе і намагайтеся не нервувати в такій ситуації.

3 коментарі

  1. Минулого разу про це писав – забирати все, поки не пізно :)
    А депозити вони зобов’язані видати. Але тільки, якщо ви звертаєтесь у письмовій формі. Якщо відмовляються, або різними відмовками ухиляються – забирати потрібно через суд.

  2. Я живу біля однієї з їх філій – вони вже більше року тому давали понад 20 відсотків за депозит … це мало-б щонайменше насторожити

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.