Відгуки від читачів блогу

Насправді мій блог існує вже досить довго. Колись це був суто копі-паст без жодної корисної інформації, але з часом я став намагатись писати сам. Наскільки це в мене виходить, це вже інше запитання, але головне не це. Блог містить багато цікавої вузькопрофільної інформації, в основному це проблеми, з якими я безпосередньо стикався. Тобто, кому це дійсно потрібно, інформація безцінна, адже дозволяє зекономити багато часу, а іноді і грошей ;)

В останній час я отримав кілька схвальних відгуків від читачів, це дуже приємно, саме це мотивує мене писати надалі, адже з реклами я заробляю мізер. Так, залишається тільки моральне задоволення від самого блогу=)

14 коментарів

 1. Я на своєму блозі взагалі нічого не заробляю (так як ніякого роду реклами на ньому не розміщаю). Блог веду суто в своє задоволення)

 2. Просто ще інтернет не має такого розвитку як у США.
  Але нічого, все прийде. Все більше компаній приходить в інтернет, і конкурентна боротьба між ними загострюватиметься.
  Тому і ціни на рекламу виростуть.

 3. Олександре, мушу сказати, що мені особисто статті сподобалися, отримав корисну інформацію і взагалі приємно читати українською. Звичайно, було б добре заробляти з блогу, думаю з часом вийде. А от на рахунок Польші і особливо роботи там – дуже не розраховуй, поляки самі мають скрутно (кажу з власного досвіду). І також дуже поширено “втиснути когось по знайомству”.

   1. Вчитися звичайно добре, особливо як отримаєш стипендію. Можливо тобі буде цікавий блог jarekinpl.com – про життя українського студента в Польші.

     1. А ти ще кваліфікуєшся на програми Aiesec (стажування)? Я саме через них мав хороше стажування в Кракові. І з/п була досить пристойна – навіть вища ніж у деяких поляків.

 4. Статті про отримання візи, всякі заморочки з документами і т.п. мені особисто не актуальні поки, зате цікаві і корисні для багатьох.
  Думаю, тут ти вибрав правильний напрямок.

 5. http://aiesec.ua/uk/exchange . Я проходив це досить давно і ціна тоді ще була досить символічна. Але мушу сказати, що це хороша можливість здобути досвід і в твому випадку з картою поляка-зачепитися там в Польші.

 6. Непогано можна заробити продаючи техніку та будматеріали через інтернет. Багато фірм розширюють мережі дилерів. А на трастовім сайті такі статті швидко вийдуть у топ гуглу.

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.