Вконтактоманія і живе спілкування

Колись ми бігали, сміялись разом, не спали ночами,
а тепер ти просто картинка в моїх контактах…

Мені приємно, коли я бачу старих знайомих на вулиці, іноді зустрічаю. Або випадково знайомлюсь. Насправді так набагато легше спілкуватись, як би це дивно не звучало.

Скажете, краще написати приватне повідомлення або переписуватись. Еее ні. Живе спілкування набагато легше, головне тільки зробити перший крок.
Багато хто практично живе Вконтакті, проводить дуже багато часу там, практично нічого не роблячи…

Основна ідея соціальних мереж – спілкування, вже відійшло на задній план. Більшість користувачів просто витрачає час впусту :) Абсолютно ніяких корисних дій)) Це я можу і про себе сказати.

Часто вже мені пишуть – я не відповідаю, інколи я пишу – мені не відповідають, а буває – все закінчується після фрази “Привіт, як справи?”.

Дивлюсь оновлення друзів – але від того, вони стають від мене ще далі. Наприклад, багато друзів у мене в контактах – зі школи, університету, спортзалу і т.д. – але більшості з них я навіть жодного повідомлення не написав за весь час. Ну додав в друзі – на цьому все і закінчилось. Від того нікому краще не стало.

Я поки ще не видалився, але Тобі радив би :) Переходь на живе спілкування повністю)

4 коментарі

  1. а якщо ця картина живе поруч і спілкувати невміє чи то може не бажає………….

  2. Це наша майбутня ера. Жити без соц. мереж ми не зможемо, оскільки вони дуже тісно інтегровані в наше життя. Тим більше соц.мережі – ідеальний сервіс для просування сайтів :)

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.