В Житомирі визначать кращого студента 2007 року


29 листопада у місті Житомирі серед всіх ВУЗів визначиться кращий студент 2007 року!

Історія: По регіонах України проводяться різноманітні конкурси з номінаціями на визначення найкращих серед студентів. Проте, до сих пір ще не було загальноукраїнського конкурсу „Студент року” з єдиними правилами, іміджем, механізмом проведення тощо. Так, переможці Житомирського регіонального етапу матимуть можливість поїхати на Всеукраїнський фінал, що буде проходити у січні 2008 року (у День покровительниці всіх студентів – Тетяни).

За основу загальнонаціональної програми взятий досвід проведення „Студенту року” на Полтавщині.

Мета: Метою проекту є виявити всебічно розвинених молодих людей, стимулювати підвищення рівня суспільної активності молоді та сприяти формуванню активної життєвої позиції студентства.

Суть: Видовищне сценічне шоу забезпечуватимуть учасники – кращі у своїх Вузах, змагаючись за титул Студента року-2007. Програма складатиметься з ряду конкурсів, протягом яких спудеї виявлятимуть свої артистичні, гумористичні та, зрештою, інтелектуальні таланти. Наскільки вдало вони виконають це завдання оцінить авторитетне журі з представників органів влади, кращих бізнесменів, громадських діячів.

Організатори: Організаторами заходу є молодіжні громадські організації «Спілка ініціативної молоді» та «Народно-демократична ліга молоді», а генеральним спонсором виступило ТОВ «Візаж».

Флаєра: Тож, запитуйте про безкоштовні запрошення у голови Вашого студентського самоврядування.

Дата, час, місце: Захід розпочинається о 17:00 29 листопада (четвер) у залі телецентру.

Один коментар

  1. Вчора був на цьому дійстві!Досить не погано!Є свої “+” і “-“,але загалом – прикольно вийшло!СтудентКОЮ року 2007 стала дівчина з Європейського Універу!Єдина,доречі,представниця жіночої статі!ЖДТУ представляв студент 2 курсу ФІКТ Микита.Він обрав досить-таки цікавий образ,але не всі судді його зрозуміли…

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.