Не можу вивести WebMoney на банківську картку

Вчора хотів вивести WebMoney таким способом. На що отримав відповідь – сервіс не працює з технічних причин. Як виявилось вже сьогодні, проблеми то не зовсім технічні. Не знаю, наскільки то правда, що 60 мільйонів гривень заблоковано на рахунках користувачів і як взагалі представники Міністерства доходів і зборів отримали доступ до тих рахунків? Але факт залишається фактом, вивести WebMoney на банківську картку через сервіс webmoney.ua чомусь неможливо вже 2 доби і невідомо коли цей сервіс відновить роботу. Якщо ж виводити через посередника, то Ви переплачуєте приблизно 5%, а то і більше. Тому буду чекати, щоб вивести свої мізерні кошти :) А для багатьох веб-майстрів – це єдине джерело прибутку…

10 коментарів

  1. Я дуже вчасно свої всі гривники встиг перевести, якраз за день до цього неочікуваного набігу податківців. Яник пригледів для синочка нове джерело прибутку. Доведеться Webmoney Ukraine або ділитися або закриватися.

  2. виведи простіше – купи собі щось в чінах за вебмоней. Але там теж треба дивитись хто платитиме комісію (яку, зазвичай, платить продавець) – ти, чи продавець.

      1. Краще у валюту повернути і чекати на вердикт. Ситуація не оптимістична. Або через сервіси виводити

  3. Я так зробив – перевів в GoGetLinks.
    Якщо Вебмані заблокують, то прийдеться фрілансерам вибирати іншу, більш-менш зручну валюту.

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.