Як відправити телефон в Китай? Частина 2.

Пам’ятаєте, я писав раніше Як відправити телефон в Китай, де вказав все, що потрібно зробити для того, щоб відправити зіпсований телефон назад до Китаю на ремонт або заміну.

Так ось, хотілося б додати деякі деталі.

Посилку будь-якого об’єму можна відправити на будь-якому відділенні. Крім того, ВСІ посилки відправляються тільки з трек-номером. За це турбуватись не потрібно. Але посилки до 1 кг відправляються як бандеролі (дрібний пакет). Недосвідчений співробітник може вказати такий товар як посилку в своїй програмі, в такому випадку Ви повинні попросити, щоб вказали саме дрібний пакет.

Поштовий співробітник може повідомити, що товар заборонений до ввозу – і його можуть повернути, також він може відмовитись вказувати неправдиву інформацію (ви відправляєте телефон, а вказуєте мp3-плеєр). Тобто, у випадку повернення, кошти не компенсуються і це будуть Ваші проблеми.

А відмовитись відправляти поштовий співробітник не може.

Без оголошеної цінності відправляти не можна, але можна вказати значно меншу вартість, ніж насправді. Але в межах розумного. Якщо митниця запідозрить, що вартість занижена в кілька разів, то посилку з високою вірогідністю розпакують і перевірять.

Логотип (про це я не писав раніше) Apple Nokia і т.д. (для копій) можна заклеїти непрозорим скотчем, а можна і не клеїти. Маловірогідно, що посилку будуть розпаковувати. Краще відправляти без задньої кришки, якщо логотип нанесений саме там.

Авіа і наземний транспорт відправляються практично так само по часу, та і в ціні великої різниці немає. Тому можна вказувати доставку по землі (by land).

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.