Жлобські dofollow-блоги

Dofolow-блоги. Мова про них йшла не один раз! Вони пропонують коментувати свої блоги і отримувати таким чином посилання на свій сайт. Але – головний прикол, у них з”явились правила написання коментарів! Цирк якийсь. А все зводиться до того, якшо коментар не сподобався автору блога – його просто видалять, або візьмуть – і видалять посилання на Ваш сайт.
Не рекомендую займатись “коментуванням” таких блогів. Вони просто звихнулись – будь-який коментар може їм не сподобатись. Або наприклад, Ваш сайт їм не подобається)

13 коментарів

 1. Вони “королі” на своєму блозі, відповідно їхнє слово – закон. А загалом недобросовісні блогери – відповідне й ставлення. Боротьба з таким жлобством одна – анти реклама. На своєму, наприклад.

 2. Вчора зустрів блог Dofollow з повідомленням: Dofollow 3 15 коментаря. Оце доброта. Ну не можна зробити з 3-го, 5-го? Коментарі нічого не псують. Для чого ці обмеження? Ну ніхто не буде коментувати 15 раз щоб залишити один лінк.

 3. В мене новфоллов, проте було бажання зробити його відкритим але щось тема не дозволяє це запустити, і там є правила для коментарів. Лояльність, це не означає, що треба терпіти хамство.

 4. До речі, у мене блоґ теж dofollow. Так що можете додати до свого списку. Тільки коментуйте на тему. Дякую.

  Коменти на тему на видалятимуться. :)

 5. Подивіться на ті вимоги:
  Комент повинен бути на тему відповідного допису
  Він має містити 3-4 стислих речення
  Ви повинні коментувати решту дописів (хоча б один допис раз на тиждень).

  Я так зрозумів якшо коментар 1 реченням, але стосується теми – він видаляється. *CRAZY*
  Якшо перестаєш коментувати кожен тиждень – коментарі можуть видалятись *WASSUP*
  Ось такий він відкритий) – maque.org.ua *HELP*

  1. Неприємно. Дуже добре індексується. Але заради декількох посилань з невеличкою вагою розподіленою між всіма коментаторами. Звільніть!

 6. external nofollow, а тут саме nofollow. Перший тег здається, що гугл враховує ш передає вагу, а от просто nofollow ні.

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.