Знову 25% – величезні відсоткові ставки на депозити

Platinumbank знову пропонує небувалі відсотки. Причому на вклади 18 місяців – досить довгий термін можна буде отримувати гарантований відсоток (та ще й відсотки щомісяця). Пам’ятаєте, не так давно було 24,5%, але, як виявилось, відсотки ростуть далі. Крім того, Platinumbank оголошує масштабну рекламну кампанію, вже бачу їхню рекламу в Google AdSense, обіцяють також рекламу на ТВ і радіо.

Спробую з’ясувати, яке ж підгрунтя для таких відсотків? В першу чергу – це кредити, зокрема споживчі. Про це буду писати потім, але, як виявляється, народ не проти заганяти себе в боргову яму. Потрібно розуміти, якщо депозит 25%, то кредит значно більше :)

Доречі, у VAB банку теж підвищились відсотки. Там з’явився новий депозит на 4 місяці під 23% (але виплата відсотків в кінці строку). Теж доволі пристойно.

В Приватбанку – нічого не змінилось. Аналогічний вклад, як у Platinum банку, стандарт – має лише 17%. Але приватбанк більшості здається більш надійним. Можливо так воно і є.

Для мене особисто критерій надійності – кількість філій і банкоматів. Про якість послуг говорити не буду – це безглуздо. Логіка в мене така – якщо мало філій, такому банку досить легко згорнутись, і протестуючих багато не буде :) Якщо ж розвалиться дуже великий банк – проблем буде більше. Але це нічого ще не гарантує)

2 коментарі

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.