Безглузді бізнес-ідеї, які принесли мільйони!

Заведіть собі пошту Санти або створіть сайт знайомств для ВІЛ-інфікованих і розбагатійте. Придумали, як заробити мільйон, а всім вашим друзям ідея здається дурною? Не біда! Адже у світі існує безліч прикладів, коли на простих і, здавалося б, неймовірних ідеях заробляли цілий стан. У цьому списку, складеному виданням Bishelp, лише 10 найліпших ідей, які теж колись здавалися безперспективними. Але у людей, як виявилося, ще залишилася віра в диво. У таких креативників зараз пристойні рахунки в банку або пристойна нерухомість.


1. Пошта Санта Клаусу (SantaMail). Треба було всього лише знайти для себе поштову адресу на Північному полюсі (місто в штаті Аляска), прикинутися, що ви Санта Клаус і брати по 10 доларів з батьків, які хочуть, щоб їх дітям прийшов лист! І що ж ви думаєте? З моменту початку свого бізнесу, з 2001 року, Байрон Різ (Byron Reese) відправив більше 200 тисяч листів, що зробило його на кілька мільйонів доларів багатшим.
2. Сонцезахисні окуляри для собак (Doggles) Розробляти захисні окуляри для собак і продавати їх? Здається, найбільш дурна бізнес-ідея. Але ж вони змогли стати мільйонерами і зараз продають свої розробки по всьому світу!
3. LaserMonks.com – це профільне відділення Цистерціанського абатства Діви Марії – монастир, в якому всього 8 ченців, він розташований на пагорбах графства Монро в 90 милях на північний захід від Медісона. І чим там займаються? Ага, справжні ченці заправляють ваші картриджі для принтерів. Амінь! Рівень продажів за 2005 рік склав 2.5 мільйона доларів!
4. FitDeck. Зробити колоду карт із зображеннями різних фізичних вправ і продавати їх за $ 18.95. На перший погляд, не ідея, а катастрофа. Проте колишній морський “котик” та інструктор з фітнесу Філ Блек (Phil Black) задекларував у минулому році дохід у розмірі 4.7 мільйонів доларів.
5. Designer Diaper Bags Крісті Рейн (Christie Rein) втомилася носити з собою пелюшки в окремій переносній сумці. 34-річна мати постійно страждала через те, що їй доводилося набивати пелюшками для свого маленького сина сумку, щоб вони не пом’ялися в її дамській сумочці. Рейн хотіла отримати щось компактне, красиве і стильне, тому в листопаді 2004 року вони разом зі своїм чоловіком сіли і вирішили створити спеціальну сумку для пелюшок. З обсягом продажів за 2005 рік у розмірі понад 180 тисяч доларів, компанія Крісті Diapees Wipees розробляє сумки 22 різних стилів, які можна придбати онлайн в 120 бутіках по всьому світу за $ 14.99.
6. Lucky Wishbone Co. Фальшиві пластмасові курячі “кісточки бажань”. Схоже, цій дурній ідеї призначено провалитися. Та яка нормальна людина стане купувати фальшивки курячих останків? А дуже багато хто готовий це купити. На даний момент фірма виробляє 30 тисяч кісточок щодня (коштують вони по 3 долари за штуку) Рівень продажів в 2006 році досяг позначки в 1 мільйон доларів.
7. AntennaBalls Це ж нерозумно продавати антенні м’ячики онлайн? Абсолютна дурниця. Саме це зробив Джейсон Уолл (Jason Wall) – тепер він мільйонер.
8. PickyDomains Найняти когось, щоб він придумував для вас красиві назви доменів? Люди ні за що не стануть платити за це! Але у PickyDomains в даний час є список чекаючих людей, які хочуть заплатити свої кровні гроші за прикольне і легко запам’ятовуване доменне ім’я. Ласкаво просимо в чергу! А ви подумали – безглуздо …
9. Million Dollar Homepage Тобто, домашня сторінка в 1 000 000 пікселів, потрібно заплатити один долар за піксель – це, можливо, найдурніша ідея онлайнового бізнесу, яка могла прийти в голову людині. Тим не менше, 21-річний Алекс Тью (Alex Tew) зараз мільйонер.
10. PositivesDating.Com Ви пішли б на побачення з ВІЛ-інфікованою людиною? Пол Грейвс (Paul Graves) і Брендон Кочлін (Brandon Koechlin) вирішили, що так, зможуть – і в минулому році створили сайт побачень для ВІЛ-інфікованих. Прибуток за 2006 року склав 110 тисяч доларів. У наступні два роки сайт приніс мільйонний прибуток.

Мені особисто сподобались ідеї 4, 8, 9. Ідея мільйон пікселів – одна з найкращих взагалі. Та чи пройшли б такі речі в Україні? Думаю, що ні! У нас менталітет зовсім інший! Впевнений, у Вас теж може народитись така ідея, наприклад – ідея сайту, який може принести якщо не мільйон, то пристойну суму! Все можливо – незалежно від Вашого теперішнього статусу…

3 коментарі

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.