Псевдолікар Слюсарчук – справа набуває нових обертів!


Раніше вже писав, ким виявився насправді Андрій Слюсарчук. Але ж там було зовсім мало фактів – тільки плітки. Без реальних доказів на руках нереально щось довести або спростувати! Так і сталось, ці всі плітки запросто спростували (цитата з сайту Експрес):

Таким чином, у вiвторок зранку вималювалася така безрадiсна, здавалося би, “тупикова” картина:
1) Керiвник спецбудинку в Гришкiвцях, де, як ми точно встановили, з 1980 до 1987 року навчався Слюсарчук, пiдготувала вiдповiдь на запит правоохоронних органiв про те, що Слюсарчук там… не навчався.
2) Один з керiвникiв ПТУ у Козятинi пiдготував лист-вiдповiдь правоохоронним органам, у якому йшлося про те, що Слюсарчук, якого, як ми знаємо, пiсля iнтернату скерували в ПТУ i який навчася там з 1987 до 1990 року, начебто ПТУ… не закiнчував.
3) Мiнiстерство освiти України завiрило печаткою i скерувало у мiлiцiю лист про те, що всi дипломи Слюсарчука … є справжнiми. “Слюсарчук А.Т. навчався у Росiйському державному медичному унiверситетi з 1985 по 1991 рiк”. Пiдпис – мiнiстр Дмитро Табачник.
4) Львiвська обласна прокуратура надала лист про те, що пiд час перевiрки факти пiдробки документiв, недiйсностi отриманих учених звань та ступенiв “не знайшли свого пiдтвердження”. Висновок зроблений на пiдставi вiдповiдей МОН та ВАК, також беручи до уваги “КОПIЇ документiв про вищу освiту, вченi звання та ступiнь, що надiйшли на КОЛЬОРОВИХ бланках, завiрених уповноваженим на це органом” (Мiнiстерством освiти – ред.).
5) До справи долучено указ Президента, на якому стоять вiзи мiнiстра освiти, юридичного управлiння i т.д. про нагородження “професора Слюсарчука А.Т. держпремiєю”.

І все-таки журналісти газети “Експрес” знайшли доказ, який вони поки називають ключовим.

Ось він, ключовий доказ – довідка Московського медуніверситету, яка остаточно засвідчує: Слюсарчук – псевдолікар і аферист.


Чим вирішиться це все і розвиток справи читайте на сайті газети “Експрес”.

Один коментар

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.