Чеки Google Adsense в приват-24

google-adsense-v-privat24

Віднедавна змінились правила, які стосуються виведення чеків Google використовуючи інтернет-банкінг приват-24 від Приватбанку. (На жаль, кращого способу перевести чек в готівку я не знайшов).

Отже, для початку Вам необхідно мати рахунок в доларах або євро залежно від валюти чеку (віртуальний рахунок відкривається безкоштовно – потрібно лише написати операціоністу).

Хотілося б зорієнтувати Вас також по строкам. Потрібна мінімальна сума була в акаунті 1 лютого.  Після 20-го числа чек був тільки відправлений мені. Приблизно через місяць я його отримав.

Після цього відсканував лицьову і зворотню сторону чека, завантажив в приват-24 скани в розділі “Чеки Google”, а сам чек відправив поштою на адресу, вказану в тому ж самому розділі.

Якщо раніше потрібно суму нараховували протягом трьох днів після отримання оригіналу Вашого чека в Приватбанку, то тепер на всі процедури може йти до одного місяця.

В результаті я отримав гроші на баланс рахунку приблизно через 2 місяці після того, як мені відправили чек. Можете орієнтуватись на такі строки. Отже, якщо на перше число якогось місяця у Вас буде мінімальна сума на балансі, то через 2-3 місяця Ви отримаєте готівку (місяць йде в Adsense на перерахунок коштів, потім місяць чек йде по пошті до Вас, і потім ще місяць чек йде в потрібний банк). Погодьтесь, досить довго.

Після цього мені було нараховано 93$ (чек був на 96$). Забрати у доларах у відділенні мабуть вийде лише тоді, якщо у Вас буде повноцінний доларовий рахунок в Приватбанку, а не лише віртуальний. В нашому ж випадку потрібно використати ще “Розрахункову картку” – зараз вона, доречі, наз. “Картка для виплат”.  При переведенні коштів на неї – знову комісія (0,5% на вхідний платіж + 2 центи за платіж між рахунками), курс також не зовсім зрозумілий – ніби має бути той, який вказаний на сайті.  Грубо кажучи, втрачено близько 3,5%. Це і є комісія, яку доводиться платити.

18 коментарів

 1. Тепер дійсно довго часу потрібно щоб перевести в чеки готівку.
  Дивно, що не придумали нічого кращого за ті чеки.

 2. Жесть і в цьому плані туди ж. Є сенс подумати про заяву до гугла, аби зробили інший споіб виводу. Для Росії, наскільки пам’ятаю, працює вивід на webmoney. Це зручніше і швидше

  1. Я думаю писали і не раз. Для того, кому дуже горить, є контори – які беруть комісію і виводять значно швидше на ті ж WebMoney. Але це додаткові витрати.

 3. Уточню для людей, строк виплати по чеку – 40 робочих днів з дня отримання чеку, тобто коли інформація про отримання з’явиться на сайті. Колись було таке на рахунок Webmoney, і бажаючих було купа з України але Гугл поморозився. Як варіант ще розлядався спосіб з виводом на карточку, що також було б набагато краще за чек.

 4. Сьогодні не вдалося залити чек від Гугл в Євро. Просто не дає такої опції, можна лише обрати валюту “Долар”. Підтримка в чаті зникла, лише робот видає шаблони.
  Перевірила свою єврову картку – дійсна до кінця року, тобто проблем бути не повинно. На сайті – жодних пояснень.
  Ще в квітні все працювало.

 5. Інформація із Приват24: “Уважаемые Клиенты! Обращаем Ваше внимание, что c 23.04 до 20.05 приостановлен прием чеков в валюте евро (EUR).”

  Знову умови змінилися. Раніше не потрібно було валютної картки, вистачало кредитної гривневої картки.

  1. Інформація із Приват24: “Уважаемые Клиенты! Обращаем Ваше внимание, что c 23.04 до 20.05 приостановлен прием чеков в валюте евро (EUR).”
   Ще й досі намає.
   А в відділенні Приватбанку сьогодні сказала дівчина, що в мене раніше чеки приймала, що їм взагалі тепер заборонили їх приймати в будь-якій валюті. А коли знову почнуть приймати – невідомо. Отак.

    1. У мене й було спочатку в доларах, а потім Гугл сам змінив на Євро, а тепер опції лише чек поштою чи кур єром, про зміну валюти не йдеться.((
     А як це у вас в доларах виходить? Здається, переведення виплат громадянам країн Європи було примусовим.

 6. А что на счет налогов? Все эти операции попадают в область внимания налоговой? Можно ли как-то через электронные деньги выводить это?

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.