Чому не варто розраховувати на Adsense в Україні.

Розглянемо перший варіант – Ви веб-майстер.
У Вас є україномовний сайт з високою відвідуваністю.
Відповідно Ви ставите собі на сайт до прикладу контексну рекламу Google Adsense.
Оголошення зазвичай відображаються там нецільові, це не тільки не приносить прибуток, а й може відлякувати користувачів (особливо якшо у Вас такої реклами багато). А причина тому – мало українських рекламодавців довіряють такого роду рекламним системам, так як реальної віддачі від них може бути 0. Є такі, що рекламують російською, але і таких небагато.

Другий варіант – Ви рекламодавець. Отут проблеми цікавіше! Я не раз стикався з тим, що мої ж конкуренти – беруть і спеціально клікають мені на рекламу (це я про рекламу в пошуку). Та й схоже гугл реагувати на таку ситуацію взагалі не збирається – зараховує кожен такий клік – з одної IP-адреси, відповідно мої кошти розлітаються “впусту”. А якшо я кину свою рекламу на партнерських сайтах – то взагалі нічого там не побачу. У всякому разі – віддача дуже маленька…

Отже, висновки – якшо Ви хочете заробляти на контексній рекламі – пишіть сайти як мінімум російською, а краще – англійською мовою. Якшо рекламодавець – шукайте інші рекламні системи :)

8 коментарів

 1. Якщо на сайті 10 хостів то прибутку не буде =) В мене на україномовному сайті 500-700 хотстів і влало розміщенна реклама, і в місяць десь 50-70 євриків іде.
  Тобто треба два покажчика:
  1. Хости
  2. Вдале розміщення

 2. Залежить дуже багато від тематики.
  А ще, наприклад, якщо ключові слова англомовні зустрічаються (наприклад пишу про покупку iPhone на eBay), то часто выдкручуэться англомовна тематична реклама, а вона досить недешева.

  1. наведи приклад))
   не вводь в ілюзію..
   якшо на едсенсі ти непогано заробляєш – то на інших сервісах можна набагато більше!

 3. He згідний з автором. В мене україномовний сайт, 1500 хостів. Правда, реклама повязана з тематикою сайту іде тупо. Мабуть мало рекламодавців з україни, але і при таких умовах заробіток пристойний. Це при тому, що реклама майже захована. На неї натикаються лише ті, хто бродить по сайту (так мені потрібно).

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.