Прострочені товари

Нещодавно бачив на аукціоні – продають спортивне харчування – в якого реально збіг термін придатності (тобто на кінець торгів – ви отримаєте прострочений товар;)- його варто вже мабуть викинути (закордоном так і зроблять). А в нас купують і за непогану ціну.
В магазинах в Україні роблять знижки 30-50% на такі товари – які вже і зовсім вигляду товарного не мають!!! Таке треба викидати. В Європі – на 100% якісний продукт – після строку придатності – дуже велика знижка! Або якшо навіть цей строк добігає кінця. У нас в таких продуктах просто переб”ють дату – і продадуть як нові :)
А те, що прострочені товари лежать на прилавках – і багато хто не дивитьс на дату – взагалі звичайне явище ;)

3 коментарі

  1. В нас просто покупці не звикли відстоювати свої права.
    Якось я планував купити шашличку маринованого влітку (не говоримо наскільки таке взагалі варто їсти, просто факт із досвіду), на наклейці побачив, що він прострочений. Спроби розповісти про це менеджеру в залі – нуль реакції, нас просто відфутболили до якогось головного менеджера, до якого ми йти не збиралися, бо нащо воно нам. І це навіть при тому, що ніхто з нас не намагався скаржитися чи щось доводити, просто вирішили поставити відповідального до відома.

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.