Дорогі речі

Якщо телефон – то iPhone, якщо ноутбук – то Macbook, планшет – iPad і т.д. 50% ціни це бренд і дизайн – але народ у нас чудово платить за це без жодних сумнівів, враховуючи навіть мізерну зарплату. Для чого купувати дорогий телефон взагалі? Тільки якщо вже немає куди витрачати коштів… Хтось скаже – я ставлю програми і т.д. Я ставив програми – був в мене комунікатор – але з часом це все просто набридло. Для серфінгу в інтернеті ніякий телефон не буде зручний. Маленький екран не дозволяє нормально користуватись інтернетом. Тому в телефонах з Android, Windows Mobile (вже відійшов) – сенсу особливого не бачу теж. Свого часу купив комунікатор і продав через 2 роки – досить багато втратив на цьому. Ну ноутбук макбук не так прижився в Україні, але iPad – бігають вже навіть депутати і рекламують)) Народ теж купує. І що далі – погрались і все? Нічого хорошого там за таку ціну не бачу. Як альтернатива цьому – звичайний нетбук за 2000 грн наприклад. Швидкодія практично та сама – можливостей в 100 разів більше, а ціна в кілька разів менша.

Так, якість у “брендових” речей на рівні – але для чого це простому користувачу – звичайному українцю. Дехто робить з цього бізнес – просто заробляє гроші. А заробляє тут багато ланок (від розробників – до магазину, що продає) – собівартість, напевно, і не така велика))) А ще народ якось сам себе запевняє, що це їм потрібно, в голову вбили просто, що це добре! Або це дає можливість похизуватись перед іншими!

2 коментарі

 1. Отут ти помиляєшся :)
  Беремо смартфон (андроїд, вінмобвйл – всеодно) і я розкажу тобі декілька корисних нюансів. Наприклад скайп: у місті купа безплатних точок доступу WiFi і я завжди можу подзвонити на скайп додому. Попередити аби готували вечерю наприклад. 1 дзвінок – економія десь 50 копійок.
  Аналогічно електронна пошта\контакт\аська (хоч аською вже не користуюся практично). Нехай таке буває 2-3 рази на рік, але іноді конче треба онлайн. Ноут з собою не всюди поносиш, а смарт у кишені завжди.
  Про плеєр взагалі мовчу. Юзаю iPod Touch – супер іграшка з великою кількістю корисних можливостей. І недорогий відносно (за версію з 8Гб віддав 1800 гривень, просто mp3-плеєр вартує десь третину).

  Планшетку теж не проти придбати, та поки нема необхідності (і грошей). Та, якби брав, то 80% що шукав би щось типу iPad2 (хоча взагалі хочу Motorola Xoom). Тому що дешеві андроїд-планшетки дуже тормозні, та й з автономністю у андроїда досі проблеми. А от нетбук мав і продав – функціонал у нього на рівні планшетки: з такими габаритами просто незручний він.

  Про вітчизняне ціноутворення не заперечую, але ж ніхто тебе не змушує купувати в наших магазинах. Ebay поки ніхто не відміняв ;)

 2. ну я багато точок не знаходив.
  Та і скайп в мене не тягнув як телефон, так і інтернет вай-фай який я знаходив)
  За кордоном – так, є точки – але всеодно нормально на телефоні в інеті не посидиш!!!
  А взагалі – і без інтернету можна обійтись) Думаю багато хто купує дорогий телефон і абсолютно не користується ніякими функціями! Тим більше інтернетом.!

  А нетбук – які габарити? трохи важче планшета – всеодн шо те шо інше в кишеню не покладеш)

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.