МММ, HyIP – інвестиційні фонди та різні фінансові піраміди


Тема вже не нова, багато хто вже зрозумів – що все це – кидалово, рано чи пізно такі проекти закриваються. Система WebMoney – жорстко блокує такого типу системи і не дарма. Будь-який інвестиційний фонд – буде виплачувати кошти лише до певного часу. Щоб отримати максимум прибутку, засновник повинен вчасно закрити всю піраміду в один момент=) При цьому перші вкладники – можуть відбити всю суму, а може навіть і заробити. Вони і будуть запевняти всіх інших, що система працює. А система спочатку буде працювати 100% – кошти просто виплачуються з коштів вкладників – але колись вони закінчуються. Чим быльш розкручена система – тим довше вона живе! Розкручена система має:
фотографії офісів :),
багато гарантій – все розписано від А до Я – куди вкладаються кошти, як отримати прибуток, скільки працює компанія :),
багато телефонів на сайті – типу ми існуємо в багатьох країнах,
деякі купують підроблені документи, які і висилаються Вам.))
Такі проекти створюються, мабуть Ви і самі зустрічали їх в інтернеті – і мабуть хтось клює!! Знайти реально власників – потім буде дуже складно, адже вони, як правило, зашифровуються нормально, знають всі секрети…)
Але по суті схема настільки проста – що тут не потрібно бути ніяким економістом, щоб це зрозуміти=) Дуже часто буває системи закриваються – коли перші вкладники – окупають свої вкладені кошти. Будье уважними – не раджу вкладати в такі речі – якщо Вам взагалі захочеться!!!
Також це є одною з причин того, чому PayPal – не дозволений в Україні та Росії – у нас багато шахраїв!! За кордоном теж вони є – з ними активно борються – але ж Україна – це особлива країна, багато хто хоче заробити багато і швидко. Приклад HyiP можете глянути трохи нижче :)))

2 коментарі

  1. > Приклад HyiP можете глянути трохи нижче :)))
    Якщо ти про контекст від Гугля, то вони показали рекламу якогось форекс-брокера (теж лохотрон, хоч і не інвестиційна піраміда).
    Насправді сумнівні проекти з успіхом рекламуються у тому ж AdSense та Яндекс.Direct, так що се-ля-ві.

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.