НоваПошта і Делівері. Різниця є!

Давно не писав про кур’єрські служби доставки. Здається, Нова Пошта витіснила всіх – величезна кількість офісів, швидка доставка, хороші ціни. Але нещодавно Нова Пошта подорожчала. Спробуємо порівняти Нову Пошту з службою доставки Делівері.  Якщо вага вантажу до 1 кг (найпопулярніший варіант), вартість відправки Новою Поштою – 15 грн, Делівері – 9 грн. Якщо ж вага 5 кг – відповідно, 19 і 9 грн. Різниця відчутна, погодьтесь. Але складів Нової Пошти набагато більше, а склад Делівері, наприклад в моєму місті – розміщений на краю міста :) Добиратись туди не зовсім зручно, а склад Нової Пошти прямо біля дому. Це не обхідно враховувати теж. А по швидкості доставки – не думаю що сильно відрізняється, можливо 1-2 дні Делівері довше… Для мене це не критично, не знаю як для Вас.

7 коментарів

 1. Делівері навіть не чув про них, а склад Нової пошти є навіть у моєму смт, що дуже і дуже надзвичайно…

 2. Я теж те чув про таку пошту як Ділівері….Але нова пошта окрім дорогих цін ще потрібно добавити що має НАйгірше обслуговування і відношення до вантажу та людей……Вже краще укрпоштою чекати посилку 7днів ніж НП 3дні…але хоч посилка ціна прийде…. НП це гівно…..Вже краще інтайм

 3. Давно покинув хамовитих і наглих жуліків з Нової пошти.

  Користуюся Ділівері, ціни в декілька разів нижчі і люди відносятся до роботи належно. Зараз Ділівері є в кожному обласному центрі і майже в кожному районі. Доставка на один день може бути довше (повільніше їдуть більша ймовірність, що товар в дорозі не побється) але цей день погоди не робить.

  На новій пошті постійно били товар спеціально били, коли не платив додаткові кошти для страхування!
  А коли вони поставили заоблачні і необгрунтовані тарифи, взагалі від них пішов.

  1. Делівері звичайно добре, але в більшості випадків їхні офіси знаходяться чорт зна де! Наприклад, в Житомирі на околиці міста, та ще й ніякого нормального транспорту туди не ходить. А коли я проходив через якісь двори, на мене дивились квадратними очима і питали куди я йду)) А ще там якісь собаки були, які не пускали=) Ну на машинах бачу під”їжджали люди, але для звичайних клієнтів – дуже погано діставатись.

 4. Не знаю де у вас там хами в НП… До мене норм відносяться. Подайте на них жалобу!) А от ціни реально космос! За перевезення мишки до пк – 17грн.! А там везти всього 50км..
  Делівері дуже дешево возять, але трохи довго. Замовляю у них шось велике перевезти і не термінове.

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.