Отримав травму задньої частини бедра :(


травма_бедра

 

Сьогодні ні з того, ні з сього – отримав неприємну травму. Робив станову тягу (сумо) з зовсім невеликою вагою – порядка 100 кг, в момент відриву від підлоги – відчув якийсь неприємний хруст :( Тренування прийшлось продовжити, але вже на абсолютно інші групи м’язів. Після цього  важко було навіть йти – неприємний біль супроводжував мене , і я, шкутильгаючи, якось все-таки дійшов додому. Погодьтесь, дуже неприємно. Відчуття таке, ніби постійно робиш розтяжку, навіть коли просто йдеш або навіть сидиш. Подивимось, що буде завтра…

Мабуть, все-таки не дуже добре зробив розминку, наступного разу робитиму краще, але поки про присідання і тягу варто на певний час забути.  Тим, хто прочитав – я б радив більш ретельно розминатись, бігати перед тренуванням. Починати з зовсім маленької ваги – робити багато повторень і лише потроху додавати. Так Ви зможете уникнути майже всіх ризиків.

Що цікаво, десь місяць тому схожа проблема була з плечовим суглобом (не міг навіть підняти руку). Схоже, причиною цьому всьому є не тільки необережність, а і недостатньо збалансоване харчування. Вітамінів не вистачає, та і варто якесь спортивне харчування купити… Буду лікуватись, а тим хто читає, бажаю міцного здоров’я. Бережіть себе!

2 коментарі

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.