Як вигідніше всього вивести WebMoney?

вивести-webmoney

Ні для кого не секрет, що в більшості випадків оплата за роботу в інтернеті здійснюється на гаманець Webmoney. Поруч із системою оплати Приват-24, webmoney – одна із найбільш популярних (якщо говорити про Україну). Колись давно було досить складно вивести зароблені гроші, доводилось шукати партнерів, платити певний відсоток. Але згодом з’явилась система автоматичного виведення – УкрГарант (ukrgarant.com). Зараз вона доступна через сайт webmoney.ua (називається ТОВ “УКРАЇНСЬКА ГАРАНТІЙНА АГЕНЦІЯ”). Отже, в чому заключається її зручність? Ви можете легко виводити webmoney на будь-який банківський рахунок, при цьому сплачується лише 0,8% самій системі вебмані, + певний відсоток сплачується банку. Єдиний неприємний момент у цій схемі – потрібно вказувати  свої справжні персональні дані (вони мають співпадати з даними в банку). Багато хто відчуває неприємність у тому, що цей процес хтось може відслідковувати. Але не будемо говорити про погане =) Та і суми в мене досить скромні, щоб можна було б про щось говорити.

Отже, майже завжди я виводив гроші на картку Приватбанку, раніше вони брали комісію 0,5%, але згодом вона стала 1%. Та нещодавно спробував вивести кошти на поточний рахунок у Platinumbank, туди гроші надійшли ще швидше, ніж надходять у Приватбанк, та і ніяких додаткових комісій не сплачується. Тож поки можна користуватись, адже навіть при знятті з банкомату поки Platinumbank нічого не бере. Причому картку в зазначеному банку можна відкрити теж абсолютно безкоштовно, для цього треба відкрити депозит (можна навіть на 3 місяці) на суму від 1000 грн. Це буде зручніше, але можна нічого і не відкривати, а маючи поточний рахунок (надається при реєстрації у системі інтернет-банкінгу Platinum Click), забирати гроші безпосередньо у відділенні. Але раджу всеодно Вам відкрити картку, з якої можна буде знімати по всій мережі “Атмосфера” без відсотків. Є підозра, що з часом буде введено якийсь відсоток, але поки можна користуватись!

Хочу ще раз нагадати, що цей матеріал не є рекламним. Я абсолютно тверезо порівнюю послуги різних банків, користуюсь одночасно багатьма (якісь послуги краще в одних, якісь – в інших). Тому можете виводити і на будь-який інший рахунок, якщо Ваш банк пропонує аналогічні умови.

6 коментарів

  1. Рекламою є все, що спонукає до покупки товару чи послуг. Якщо згадуються виробники, комерційні назви маркувань продукту у різних виробників, та/або розміщуються комерційні пропозиції, робляться спроби для стимулювання або переконання аудиторії прийняти певні комерційні заходи – це реклама. І не важливо, чи є “тверезість” чи адекватність, чи не адекватність, бо ці характеристики стосуються якості рекламного заходу.

    Мені подобається твій аналіз і порівняння. Дякую за інфу.

    1. У мене немає рекламних статей, якщо продукт або послуга мені подобається – я пишу схвальні відгуки, погана – пишу негативні. Але суть також у тому, що якість послуг і тарифи можуть змінюватись кардинально з часом. Те, що зараз краще, потім може стати найгіршим.

  2. Один цікавий випадок:
    в одному сигаретному кіоску я став недавно купувати сигарети (до того часу купував їх будь-де). Кіоск малий, тому єдине вікно, яке одночасно є і вітриною – майже до самого верху закладено товаром – пачками сигарет. Лише вгорі вікна вузька полоска не закладена – щоб у приміщення потрапляло світло. Сигарети продаються через мале віконечко. Віконечко відчиняється назовні – на вулицю. Коли воно відчинене, то на віконечку наклеєні пусті коробки-муляжі від жуйок (в кіоску ще продають жуйки). Підходжу я до кіоску і бачу що продавець якась збуджена і схвильована. Питаю “що трапилось?”. Відповідає, що прийшов якийсь п’яний і позривав з віконечка ті муляжі жуйок з мотивацією що це реклама, а за рекламу у податкову треба платити. Покидав ці муляжі на землю. І відповідь жінки-продавця про те, що це не реклама, а вітрина, того пияка на зупиняла.

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.