Підвищення мита, податок при обміні валют і податок на депозити. Що далі?

В останній час ну просто все робиться для того, щоб витягнути з Вас останню копійку. Митні збори на багато товарів вже збільшено, а також в проекті (вірогідно, що буде все-таки введено) – податок при обміні валют. Крім того, пропонують ще новий податок. Мовляв, багато хто живе за рахунок депозитів. Чому б не брати і з них податок? У всіх випадках гроші ідуть в бюджет, і різними каналами доходять просто до певних людей, які потім купують будинки по 25 млн. доларів, а то і дорожче. Це всім вже видно неозброєним оком.

А ще мені подобається реклама податкової служби – “Біла зарплата – це добре, а зарплата в конвертах – погано!”. Знову ж таки, практично всі розуміють, що сплачені податки йдуть не туди, куди треба. Тому всім краще отримати ті гроші готівкою зараз, ніж чекати на якусь пенсію (пенсійний вік теж збільшили). А ще потрібно дожити до пенсії, а жити нормально потрібно зараз. Ні, я ні в якому разі не закликаю не платити податки. Але якщо подумати на тверезу голову і все порахувати, то іноді Ви більше заплатите податків, ніж потім отримаєте пенсії. Тобто, Ви могли б витрачати ці гроші зараз на себе, а не чекати пенсії.

Висновок один – треба зменшити розмір і кількість податків. Тоді буде сенс платити. Інакше – зрозуміло, що багато хто залишиться в тіні.

Аналогічна ситуація може відбутись і з впровадженням податку на обмін валют. В хід підуть “міняйли”, таким чином обмін валют також піде “в тінь”.

 

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.