З 26.03.12 подорожчала Нова Пошта. Нові тарифи

Починаючи з 26 березня 2012 року діють нові тарифи Нової Пошти. Якшо казати коротко – мінімальна сума замовлення збільшилась з 12 до 15 грн (пам’ятаю, з самого початку було 7 грн). Отже, за весь час існування Нової Пошти, тарифи збільшились більш ніж вдвічі. Шалений показник, але потрібно також враховувати, що підвищуються ціни на всі інші товари та послуги. Якшо я відправляв раніше, я всеодно буду відправляти… Тепер досить вигідно стало відправляти невеликі вантажі (до 1 кг) УкрПоштою. Це коштує близько 5-6 грн (безцінна посилка).

12 коментарів

  1. *CRAZY* Я розумію що є різні точки зору…Хтось задоволений сервісом НП а хтось ні…Так моя повний негатив…Якості ніякої, відношення хамське, як до людини так і до посилок…..І я вже найшов альтернативу вашій пошті….нубуду нічого казати щоб це не виглядало як реклама іншій….Але скажу всім ВАША ПОШТА ПОВНЕ ГАВ_О…..І нехай ніхто в те ГАВН_ не влазить і не користується….

      1. Хороший дуже перевізник. Шкода що у “чорта на кулічках” його представництва.

  2. ВІДПРАВЛЯЮ НОВОЮ ПОШТОЮ ПО 50-80ПОСИЛОК НА МІСЯЦЬ!! жОДНОГО РАЗУ НЕ РОЗЧАРУВАЛАСЯ!! НА НАШИХ ВІДДІЛЕННЯХ(РІВНЕ) ЗАВЖДИ ЧИСТО І ПРАЦІВНИКИ ПРИВІТНІ!!!ЧОГО НЕ СКАЖУ ПРО ДЕЛІВЕРІ,ХОЧ ТАМ І ДЕШЕВО((( НЕ РАЗ ПОСИЛКИ ПРИЇЖДЖАЛИ ПОШКОДЖЕННІ((( НЕ ЗНАЄШ ЯК ЇЇ ТУ КОРОБКУ ВЗЯТИ–ВСЯ БРУДНА!!! ЗАВДЖИ МІШОК БЕРУ,ЯК ТРЕБА В САЛОН МАШИНИ ЛОЖИТИ((

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.