Про WebMoney

Так, це одна із найпопулярніших систем для розрахунку через інтернет, особливо для пост-радянського простору. Дешево, зручно, швидко і т.д. Вводити-виводити можна на приват-24, що дозволяє легко прив’язати WebMoney до реальних грошей без шалених відсотків (витрати, зазвичай, складають 1-2%).

Але є і суттєві недоліки.

Нещодавно ввели підтвердження кожного платежу по SMS, вимкнути ніяк не можна*, доводиться весь час шукати мобільний телефон і вводити “клятий” код. Це так дістає! Навіть PayPal працює без жодних підтверджень… Крім того, для таких платежів мінімальна комісія складає 40 коп.

А ще, аккаунт WebMoney ніяк не можна перенести на іншу ОС. Я хотів поставити собі Linux, але, схоже – там проблему вирішити ніяк не можна. Запускати через віртуальну машину заборонено системою WebMoney. Отже, щоб працювати з тим самим аккаунтом WebMoney, я повинен працювати тільки з Windows. Тобто, якщо я захочу ставити Linux, мені необхідно буде створювати новий аккаунт WebMoney, я цього не хочу, так як все прив’язано до старого.

* – вимкнути можна, але рекомендується задля додаткової безпеки.

 

11 коментарів

  1. molinski, ну ж пише чоловік, що не хоче нового акаунту)

   На рахунок СМС підтвердження це великий плюс у плані безпеки, але якщо платежі невеликі то воно дійсно дратує. Але. У мене в наявності є 2 атестати вебмані. На одному включене СМС підтвердження, на другому ні – і все працює без есемесок. Так що напевне є спосіб вимкнути.

 1. У мене персональний атестат на вебмані. На ноутбуку стояла убунту з віртуальною машиною віндовс хп і ніяких санкцій не було. Як вихід я бачу покупку смартфона і установку вебмані на нього.
  Жаль, що розробники такі тугі і не хочуть крім віндовса робити вебмані універсальною програмою.
  Якщо планується легальна праця і робота з вебмані, то треба реєструвати атестат хоча б початкового рівня. Виявляється вони дають певні плюси.

    1. Вивести WMU –> на карту, і там є карта приватбанку.
     Комісія 0,8% вебмані і все. Далі платиш комісію приватбанку (або при вхідному платежі, або при знятті з банкомату).
     Виводиться за 1-2 дні.

     Якщо вводити, то я зрозумів, комісія 3%.
     Вводиться миттєво.

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.