Рекомендуємо замінити батарею на ноутбуку…

Сьогодні, увімкнувши свій ноутбук, побачив в панелі задач неприємний значок. Він сповіщає про те, що батарею потрібно замінити, хоча вона й досі тримає годину (може вже й менше). Раніше таких повідомлень не було. Та й власне, таке повідомлення можна відключити.
Що ж робити? Потрібно розуміти, що з часом ресурс акумуляторної батареї зменшується і в один прекрасний момент їй настане кінець. Приблизний термін експлуатації – 2-3 роки. Так ось, я думаю використовувати батарею до кінця, поки вона не вмре остаточно. Або як варіант – продавати ноутбук або купити нову батарею.
Отже, оригінальна нова батарея коштує в районі 100$, китайський аналог – десь 50$ (не знаю яка якість його буде – може помре швидше).

Звичайно, якщо продавати ноутбук зараз, коли батарея ще жива, краще, адже якщо “вона помре” ціна буде зовсім іншою. Та й нову, мабуть купувати є сенс тоді, коли не збираєшся продавати ноутбук. Всеодно дорожче набагато продати не вдасться. Я планую продати (якщо буду продавати взагалі) за 50% вартості. Колись я купував ноутбук за 5200=) Мабуть, важко буде продати дорожче, ніж 2600 (пройшло більше 2х років).

Тепер я зрозумів, що не варто купувати ноутбук дорожче 4000-5000 грн, адже з часом дуже швидко можна втратити в ціні більше половини. А час дійсно іде, і все зумовлено так, що старі речі практично треба викидати і купувати нові. Хоча можна особливо і не зважати на прогрес, а користуватись тим що є =)

7 коментарів до “Рекомендуємо замінити батарею на ноутбуку…

  1. Банки можна перепаяти і батарея працюватиме як нова. Може доведеться шити контролер ще, але це реально переважно

  2. Можна спробувати повторно розігнати. Посадити повністю. Далі повністю діодом. І зарядити повністю – так три рази. Хоча для літієвих не великий ефект буде. Що за ноут?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.