Розчаровуюсь

В чому проблема запитаєте Ви? Я живу, і ніби все нормально в мене, але чому я починаю з кожним днем все більше і більше розчаровуватись?

На минулому тренуванні все йшло досить погано. А це означає, що з кожним разом моя мотивація все більше згасає. Коли я тренувався по програмі – ніби був “вогонь в очах”. Я знав – що я поставив певні цілі і обов’язково їх досягну. Зараз, можна сказати, я просто розгубився. Коли нема цього бажання – час витрачається дарма. (Спорт для мене став досить важливим в останній час – тому часто пишу про це.)

Також мені не зовсім подобається те, що час летить, а я не роблю практично нічого корисного, іноді просто лінь щось робити взагалі. Можливості ніби безмежні, але я не роблю нічого!
Вирішення проблеми, здається, зовсім просте – робити те, що тобі подобається. Але чи насправді це так?
Ні – я думаю ключова річ, яка мотивує – реалізовувати поставлені цілі. Хтось просто дуже багато хоче – ставить величезні цілі – а в результаті отримує тільки розчарування і все.
А ще, іноді буває, коли ти розчаровуєшся не по своїй вині. Тобто ти робиш все ідеально, як не може бути. А хтось інший зіпсує тобі всі плани. Наприклад, ти працюєш дуже добре вже кілька років, а тебе просто звільняють. Причини можуть бути різними, але ти залишаєшся ні з чим. Неприємна ситуація, погодьтесь.

Мені то поки немає за що турбуватись, можна сказати я поки і не працюю… Але це теж не дуже приємний момент.

Також рішенням такого плану проблем може бути різка зміна обстановки. Кудись поїхати, в інше місто, в іншу країну. Просто забути про все.  Просто взяти паузу на роздуми…

Я вже писав, що в першу чергу надихає досягнення результатів, але часто ми задаємо питання: “Чому у інших все добре, а у мене все погано? Чому іншим пощастило з батьками і їм навіть працювати не потрібно? Чому інші можуть досягнути результатів у спорті, а я ні?”. Ну, що стосується спорту, тут не можна сказати, що це просто кропітка праця і все. Тут потрібен талант або наприклад генетика (можливо це “розмови на користь бідних”, але всеодно). Так само як талант потрібен в бізнесі, та й в житті. Здається, в мене вистачає сил і можливостей, але нічого не виходить. Ось це воно. Іноді має ще й пощастити, тому сильно не розчаровуйтесь, якщо нічого не виходить.

Можливо, якщо Ви подивитесь на інших, їм просто пощастило і все.

Можливо в один прекрасний день і вам з нами пощастить?

2 коментарі

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.