Що роблять поляки влітку?

Lonely girl with suitcase at country road dreaming about travel.

На жаль, в мене закінчилась віза до Польщі і все літо я вимушений провести в Україні.

Як же проводять літо мої знайомі з Польщі?

  1. Англія. Дуже багато поляків (особливо дівчата) їдуть влітку на роботу до Англії. Як розумієте, візи ніякої полякам не потрібно (поки що) і працювати теж можна легально. Зарплата там очевидно вища, ніж у Польщі. Думаю навіть вища, ніж в ЄС. Ця ситуація мені нагадує, коли українці їдуть до Польщі на роботу :) Подібне відчуття. Не дивно, що в Англії обурюється з приводу поляків, так само в Польщі з приводу українців.
  2. США. Багато друзів їдуть на Work and Travel або інші програми до штатів. Це абсолютно інший світ, а заробітки там навіть ліпші, ніж в тій же Англії. Звичайно, все залежить від Ваших здібностей, але ми розглядаємо ситуацію вцілому. Коротше дуже заздрю тим, хто хоча б раз поїхав до США, мабуть це безцінний досвід. А хтось і залишився там назавжди.
  3. Подорожі Європою і не тільки. Це стосується друзів з Erasmus. Вони не припиняють подорожувати. Мабуть, про гроші навіть не задумуються. Одна дівчина з Туреччини практично від вересня нонстоп в подорожі. Лише час від часу повертаючись на заняття.
  4. Woodstock, безкоштовний фестиваль, один з найбільших в світі :) Вечірні посиденьки в різних містах в Польщі, клуби. Залишатись в Польщі для поляків теж досить скучно. Але хтось іде на роботу, а хтось завжди байдикує. Катовіце влітку нудне місто, адже більшість студентів повертаються додому і досить сумно там залишатись. Хіба що на роботу, але минулого літа мені не вдалось знайти нічого цікавого, і я радів, коли в вересні переносився до гуртожитків :)

А як проводите літо Ви? Впевнений, що не так яскраво. Багато хто з українців навіть закордонного паспорту не мають. А супер розвагою вважається поїздка на Чорне море…

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.