Кур’єрська служба доставки в Польщі – Siódemka

Купуючи на аукціоні Allegro (аналог нашого Аукро), часто продавці відмовляються відправляти звичайною поштою. А саме, вони просто ліняться піти на поштове відділення, а в описі товару пишуть – доставка 1 день. Часто, купуючи товари, я не потребую екстра-швидкої доставки і не готовий за це платити, але якшо іншого варіанту немає, то приходиться…

Отже, замовив я посилку вагою близько 4-х кілограмів і доставка обійшлась десь 14 злотих (56 грн). В 2 рази дорожче, ніж Новою Поштою в Україні. Так, заробляють поляки більше, але все ж.

Відправили мені в п’ятницю і я думав отримати цю посилку в суботу, за такі гроші можна було в той же день доставити (відстань між пунктами доставки 170 км). Але нічого поки не прийшло.

Найцікавіше в тому всьому, що продавець ніколи не контактує з Вами, навіть не відриваючи дупи від крісла, замовляє кур’єрську службу собі в офіс, і номер доставки надає вже кур’єрська служба. А іноді і не надає.

Мені, наприклад, одного разу прийшла посилка з післяплатою, кур’єр приходить о 9-й рано, і дзвонить. Тобто, перед цим ніхто нічого не казав. Очевидно, мене не було на місці (9 ранку, вибачте мені, всі працюють або навчаються, яка доставка?). На наступний день прийшов так само, і я був на місці, чи то спеціально чекав його рано і спізнився на пари.

Служба доставки називається Siódemka, особливої альтернативи у них немає. Поштою не хочуть, бо турбуються про швидкість доставки. Ще є пачкомати, але там теж доставка від 9 злотих коштує, що не так вже і дешево, як для такої послуги.

Тобто, висновок такий. В Україні ситуація з доставками ліпша, оскільки всюди є офіси кур’єрських служб, і відправити склад-склад обходиться досить дешево. Відправити УкрПоштою взагалі коштує від 5 грн, хоча і йде 3-5 днів, але не бачу в цьому нічого поганого. У Польщі ж будь-яка кур’єрська служба діє по принципу двері-двері, через це досить висока плата. Особливо незручно це для недорогих товарів.

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.