Борислав Розенблат – житомирський “волонтер” і “благодійник”

Ще кілька тижнів тому я і не знав взагалі, хто такий Борислав Розенблат. Почали з’являтись сіті-лайти з рекламою, а згодом його почали піарити як в інтернеті, так і на телебаченні. Особисто я до нього ставлюсь нейтрально, оскільки, будучи житомирянином, вперше його чую саме зараз. Реклама в інтернеті (на новинних житомирських сайтах) взагалі мене обурила.

Борислав Розенблат

Так звані “згадки” про нього не відмічені, як рекламні матеріали, а є простими новинами. Я називаю такі новини “джинса”. Втім, оцініть самі.

Борислав Розенблат балотується від партії президента по Житомирському мажоритарному округу – новина на Житомир.інфо, – зауважте, не рекламна, а тільки пов’язана з Виборами до Верховної Ради.. В мене виходить, теж стаття пов’язана з виборами))
Особливо порадував відеорепортаж:

А що ж у нас на популярному сайті Журнал Житомира:
Ось така новина, якщо придивитесь, то вона в точності повторює статтю на Житомир.інфо))) І також дивно, але позначки – реклама я не знайшов.

Це ж популярні новинні ресурси на Житомирщині, де ж їх престиж, нехай я – простий блогер пишу різні дурниці :-)

Розенблат

Добре, йдемо далі. А чи не було часом на каналі чесних новин (5 канал) “згадок” про Борислава Розенблата. Цікаве відео я дивився вже кілька разів (правда, про компанію “Фаворит” я чув раніше, а от про її власника – ні). Отже, відео в ефірі було трохи інакшим, ніж Ви зараз побачите. Там більше разів показували, що це компанія “Фаворит”, на автівці написано “Фаворит” – на цьому акцентують увагу. Звичайно, Розенблат теж випадково потрапив у кадр. Але і цього достатньо:

А ще, вчора, на тому ж сайті Житомир.інфо знову з’явилась новина про волонтерів (відео). З Житомира відправили чергову партію допомоги військовослужбовцям 95-ї бригади:

Тут Бориса теж важко не помітити, так само нам 3 рази показали, що на вантажівці написано – “Фаворит”. А саме, 0:03-0:10, 0:21 – не просто водій, а водій вантажівки “Фаворит” , 0:46, 1:41.
А на 1:45 Борислав Розенблат обіцяє вирішити “всі проблеми”.

Після цього, я особисто побіжу голосувати за нього, а Ви? Ой, забув ще додати. Він же представляє “Блок Порошенка”. Тепер я точно йому довіряю)))
А ще в інтернеті важко знайти, хто балотується по Житомирському 62-му округу окрім нього. Та й вже можна не шукати. Всеодно пройде Борислав Розенблат :-)

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.